- Advertisement -

- Advertisement -

Doğal kıvırcık saçlılara yönelik 8 harika saç modeli

0 293
Spread the love

Doğal kıvırcık saçlılara yönelik 8 harika saç modeli

Kıvırcık saçlarınızı kontrol altına almak siz de saçlarınızı düzleştirmeyi mi tercih ediyorsunuz? Eğer böyle bir uygulama yapıyorsanız, sizin için önerdiğimiz harika saç modellerini tercih ederek; düzleştirme derdinden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınızın ısıya maruz kalarak yıpranmasını engellemiş olursunuz.

Doğal haliyle kıvırcık saç kullanmak için 7 model

Derli toplu topuz stili

Kıvırcık saçlarınızı derli toplu topuz stili kontrol altına alabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken topuz öncesi durulanmayan ve içerisinde yağ bulunan bakım kremini saçlarınıza uygulamanızdır. Böylelikle kıvırcık saçlarınız yumuşak olurken, kolay şekil alır.

Doğal haliyle kıvırcık saç kullanmak için 7 model

Şık topuz

Eğer bir davete gidiyorsanız, şık topuz modelini tercih edebilirsiniz. Kıvırcık saçlarınızı şık topuz yaptıktan sonra kıyafetinizin tonunda bir saç aksesuarı kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık saçlarla cool olduğunu kanıtlayan saç modelleri

Kıvırcık kısa saçlar için pratik saç modelleri

Burgulu topuz

Saçlarınızın ön kısmından bir tutam saç alıp, burgu haline getirin ve lastik toka sayesinde sabitleyin. Tüm saçınızı bu şekilde burgu haline getirerek ayrı ayrı topuz şeklinde toplayın. Küçük topuzlarınızla harika bir görünüm kazanacaksınız.

Kıvırcık Saç ile Doğal Görünün

Örgülü topuz

Kıvırcık saçlarınız alt ve üst olmak üzere iki bölüme ayırın. Üst kısmı tek başına örün, Alt kısımdaki saçlarınız 4 tutama ayırın ve örün ve bu örgüleri topuz haline getirerek tel toka yardımıyla sabitleyin ve sabitleyici sprey sıkarak, topuzunun bozulma ihtimalini ortadan kaldırın.

Doğal haliyle kıvırcık saç kullanmak için 7 model

Örgülü stil

Yapımı kolay olan örgülü stil için saçlarınızı yandan ayırın ve ön kısmından başlayarak saçlarınızı geriye doğru örün ve diğer taraftan aldığınız bir tutam saç ile birleştirin. Harika görüneceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ​Kumral kıvırcık saçlar için saç modelleri

Kıvırcık Saç ile Doğal Görünün

Yarım topuz

Kıvırcık saçlar, hacimli olduğundan dolayı yarı topuz model kıvırcık saçlara çok yakışmaktadır. Bunun için saçınızdan bir tutam alıp, topuz haline getirin. Açıkta kalan saçlarınızı şekillendirici köpük yardımıyla şekillendirin.

Kıvırcık siyah saçlara en çok yakışan saç modelleri

Dağınık topuz

Kıvırcık saçlarınızı yaptıktan sonra buklelerinizin çıkmasından rahatsız mı oluyorsunuz, tabi ki olmayın. Bu saçlarınıza dağınık görünüm veren hava ile daha cool görüneceksiniz. Bunun için saçlarınızı topuz yapın ve parmaklarınız yardımıyla farklı yerlerden buklelerinizin çıkmasını sağlayın.

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Örgülü atkuyruğu

Kıvırcık saçlarınızın ön kısmını örün ve tek bir omuz üzerinde toplayarak, lastik toka ile sabitleyin. Böylelikle saçlarınız romantik bir görünüm kazanır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Maşa Saç Modelleri başlıklı makalemizde haar, hairstyle ve kıvırcık saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Leave A Reply

Your email address will not be published.