Kıvırcık Saç Bakımı

Erkekler İçin Kıvırcık Saç Kullanımı

Kıvırcık saç kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de bazen sorun olarak görülebiliyor. Kabarıyor olması, şekillendirme ve kesim konularında sizleri biraz zorluyor olabilir.

Kabaran Saçlara Pratik Çözümler

erkek kıvırcık saç bakımı (2)Özellikle nemli ve yağışlı hava şartlarında dalgalı saçlar olduğundan daha da kabarık ve şekil verilemez bir hal alabilir. Bunu önlemenin yollarından bir tanesi doğru saç ürününü seçmektir. Erkeklere özel satışa sunulan şampuan ve saç kremi markalarından size iyi gelen ürüne karar verebilir, saçınıza iyi gelen bu ürünler sayesinde şekillendirme işlemini kolaylaştırmış olursunuz. Bir türlü şekil almayan saçlarınız için bir diğer çözüm ise saçı doğru şekilde kurutmak ve yatıştırıcı, nem veren ürünlerden kullanmaktır.

Erkekler İçin Dalgalı Saç Kesim Önerileri

Dalgalı saçlar yapısından dolayı hacimli ve hareketli durur. Aslında bir avantaj olan bu özellik doğru işlemler uygulandığında kişinin istediği görünüme kolayca ulaşmasında büyük rol oynar. Eğer kıvırcık saça sahipseniz katlı modeller, yani yanlar kısa, üstler daha uzun gibi bir kesim tercih ederseniz saçınızı kontrol altında tutmanız kolaylaşır. Yüksek oranda kıvırcık saçlar için ise son yıllarda trend olan yuvarlak kesim belli bir yaş aralığındaki erkek nüfusunun tercih ettiği bir modeldir. Fakat bu yuvarlak kesim tercih edilmiyorsa yapılacak en iyi şey saçın kısa bir model olarak kestirilmesidir. Yine dalgalı saça sahip erkeklerin tercih etmesi gereken kesim şekli olan üstlerin uzun bırakıldığı modeller hem yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak hem de tarz bir görünüm kazanmanıza imkan sağlayacaktır. Özellikle belirgin geniş alına sahip olan erkekler üst kısımdaki saçları alna dökmeyi deneyerek farklı bir görünüme sahip olurken yüz şekli olarak da daha iyi bir oran oluşturmuş olacaklardır.erkek kıvırcık saç bakımı (3)

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlarla Barış Yapmak

Dalgalı Saç Ve Damat Traşı

Erkeklerin bu en özel gününün belki de en çok önemsedikleri bölümlerinden biri olan ve  geleneksel bir unsur halini almış damat traşı seremonisi için ise yine katlı kesim uygulanan saçın düzgün bir şekilde tarandıktan sonra yana ve arkaya doğru şekillendirilmesi tercih edilmesi gereken modellerin ana fikrini oluşturuyor.Güçlü, parlak saçlar şık damatlığın içinde damadın kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Bu sayede damat, hacimli saçlarını sofistike bir görünüme dönüştürerek kendine hayran bırakacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu