Kıvırcık Saç Modelleri

Hollywood Yıldızlarının Kıvırcık Saç Modelleri

 

Çevrenizde kıvırcık saçlı insanların saçlarından hiç memnun olduğunu duydunuz mu? Kıvırcık saç modelleri için çoğunlukla zor taranıyor olmasından ve kabarmasından dolayı şikayetçidirler. Aslına bakılırsa en gür saçlara hâkim kadınlar, kıvırcık saç sahibi olanlardır. Evet o kıvırcık saç ile yaşamak belki hiç kolay değildir ama girdikleri her ortamda tüm gözleri üzerlerine çekmeyi başarırlar. Sizlere birkaç başarılı, şık, iddialı kıvırcık saç modelleri olan Hollywood kadınlarının saç şekillerini derledik.

 

Julianne Hough

 hollywood saçları

Saçlarınız ile uğraşmaktan yorulduysanız ya da bir davete katılmanız gerekiyorsa güzel oyuncu Hough size ilham kaynağı olabilir. Asil ve dinamik saç görüntüsü ile kusurlu dağınık toplanmış topuzu onun kusursuz olmasını sağlamış. Eğer sizde dağınık topuzdan vazgeçmeyenlerdenseniz, bu model size uygun olabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En Güzel Kıvırcık Saç Çeşitleri

 

Halle Berry

 halle berry saçı

Ünlü güzelin saçlarını her daim kısa tutmasından dolayı zaten çok fazla cesur davrandığını söylemeye gerek yoktur. Fakat uzayan saç tutamları ile birlikte lüleli bu saç modeli bir harika görünüyor. İlk bakışta ona bir kadınsı duygu katmış ve bunun saç rengi ile de ilgisi olduğunu söylemek gerek. Sizler de genç bir görünüm elde etmek ve etkileyici görünmek istiyorsanız bu modeli denemenizi öneririz.

 

Rihanna

 rihhana saç modeli

Rihanna’yı her şekilde gördük desek yalan olmaz. Kendisinin denemediği hiçbir saç modeli ve rengi sanırım kalmadı. Fakat kendi etnik kökenine de uygun olarak en fazla kıvırcık saçlı hali ile karşımıza çıkıyor. Buklelerini yukarıdan toplayarak hem tüm gözleri üzerine çekiyor hem de yüzünü uzun ve havalı gösteriyor. Davetlerde ve günlük hayatta yaşamınız kolaylaştırabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Nasıl Toplanır?

 

Jessica Szohr

 kıvırcık saçlar

Esmer güzeli Szohr, meşhur Gossip Girl dizisi ile karşımıza çıktı. Saçlarının tamamındaki kıvrımlar, dramatik hava katmasının yanı sıra yüz yapısının yumuşak görünmesini sağlamış. Kemikli yüz hatlarına sahip olan kadınlarda, kıvırcık saç modelleri daha çok yakışıyor.

 

Salma Hayek

 kadın saç modelleri

Ünlü yıldız yaş aldıkça güzelleşmeye devam eden kadınlardan biri. Çok fazla saçlarında değişiklik yapmayı sevmeyen Hayek, kıvırcık saç modelleri arasında en popüler Hollywood kadınlarından birisidir. Ayrıca kıvırcık saçın kendisini mükemmel göstermesinin yanında ayrı bir hava katmış. Sanki ünlü yıldızın özü buymuş gibi ve sizde günlük yaşantınızda kıvırcık saçlarınızı serbest bırakabilirsiniz. Ancak doğal görünmesini istiyorsanız yatıştırıcı saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçı Kıvırcık Yapma Yöntemleri

 

 

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Salma Hayek bayılıyorum sana çok güzel kadın. Saçlarındaki hava muhteşem. Normalde kıvırcık saçlı değil diye biliyorum

  2. kıvırcık saç deyince aklıma ilk gelen Halle Berry. kadın kıvırcık saç modellerini tüm dünyaya sevdirdi 🙂 maşallah çok güzel bir kadın…

  3. Salma hayek kaç yaşına geldi ama 20’liklere 10 basar. Allah özene bezene yaratmış ablamızı, sahibine bağışlasın. Kıvırcık saç da çok yakışıyor, söylemeden edemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu