Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik

- Advertisement -

- Advertisement -

Muhteşem bukleler için bakım önerileri

1 200
Spread the love

Muhteşem bukleler için bakım önerileri

Saçlarınızın bukleleri ne kadar artarsa, saçlarınızın o kadar kurumaya meyilli oluyor. Bu nedenle her zaman bakımlı saçlara ulaşmak için diğer saç tiplerine göre daha fazla saçlarınıza bakmanız gerekir. Diğer saç tiplerine göre saç maskesi, bakım kremi ile bakım yağını daha sık kullanmanız gerekir. Tabi ki saçlarınızı taramak da diğer saç tiplerine göre sizin için zorlu olabilir. Bunun için sizlere pratik bakım önerileri tavsiye ediyoruz.

Kıvırcık saçlarla baş etmek için 4 pratik yol

Zengin içerikli bakım ürünleri

Kıvırcık saçlara yönelik bilinen en kesin bilgi, diğer saç tiplerine göre daha fazla yağ içeren bakım ürünlerine ihtiyaç duyulmasıdır. Düz saç tiplerinde yağ bezlerinin ürettiği sebum saç diplerinden uçlarına doğru daha fazla iletilirken, bukleli saçlar için bu biraz daha zorlaşır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan sebum ihtiyacı bakım ürünleri ile sağlanabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkekler İçin Kıvırcık Saç Kullanımı

Kıvırcık saçlarla baş etmek için 4 pratik yol

6 değerli yağ

Saçlarında bakımlı ve canlı görünmesi için besine ihtiyacı vardır ve bu ihtiyacın karşılanması için ayçiçeği, papatya, gül, keten, nilüfer ve gardenya bitkilerini içeren yağları tercih edebilirsiniz. Böylelikle saçlarınız kökten uca beslenirken, parlak ve yumuşak bir görünüm kazanır.

Kıvırcık saçlarda dikkat çeken örgü modelleri

Doğru bakım ritüeli

Kıvırcık saçlarınızın canlı ve parlak görünmesi için kesinlikle doğru bir bakım ritüeli edinmeniz gerekmektedir. Saçlarınızı yıkamadan bir gece önce saç uçlarına ve boylarına bakım yağı uygulayın ve yumuşak bir havlu ile saçlarınızı sararak uyuyun. Sabah uyandığınızda saçlarınızı şampuanla yıkayın ve saç kremi de uyguladıktan sonra saç maskesi de uygulayın ve hayalini kurduğunuz canlı ve parlak buklelere kavuşun.

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Bakımı başlıklı makalemizde dalgalı saç, kıvırcık saç bakımı ve saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık saçlılar tarafından sıkça yapılan 4 hata

1 Comment
  1. Keriman says

    Tüm saç modelleri birbirinden güzel ama maalesef benim saçım düz 🙁

Leave A Reply

Your email address will not be published.