- Advertisement -

- Advertisement -

Kıvırcık saçlarla nasıl baş edilir?

0 19
Spread the love

Kıvırcık saçlarla nasıl baş edilir?

Kıvırcık saçlarınızdan şikayet etmekten vazgeçmelisiniz. Çünkü doğal kıvırcık saçlar doğru yöntemler ve bakım ürünleri kullanıldığında en çok hayran olunan saç tipidir. İpuçlarımıza kulak vermeniz durumunda siz de kusursuz ve mükemmel kıvırcık saçlara sahip olacaksınız.

Kıvırcık kızıl saçlar için 5 harika saç modeli

Doğru ürünü bulun

Kıvırcık saçlarla ilgili her zaman belirttiğimiz gibi şampuan ve saç kremini saçınızın tipinize uygun olarak seçiniz. Bunun için özellikle nemlendirici özelliği fazla olan ürünleri tercih etmelisiniz.

Kahverengi kıvırcık saç modelleri

Doğru kesimi bul

Kıvırcık saçlarınızı rahatlıkla kontrol altına almanız için mutlaka doğru kesimi tercih etmelisiniz. Bu yüzden saçınızla ilgili yaşadığınız problemi kuaförünüzle paylaşarak, en doğru saç modelini tercih konusunda yardım isteyebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık saçlarda dikkat çeken örgü modelleri

Kahverengi kıvırcık saç modelleri

Doğru stili bul

Saç tipinize uygun en çok yakışan stili bulmak işinizi kolaylaştıracaktır. Atkuyruğu mu, örgü mü ya da açık saçlar mı sorusuna en doğru cevap deneyerek, kendinize en yakışanı bulmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık saçlılar tarafından sıkça yapılan 4 hata başlıklı makalemizde bakım kremi, jöle ve saç bakım hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.