Saç Modelleri

Ombre Saç Modelleri

Ombre Saç Modelleri

Birkaç yıldır trend olan hatta listenin başında gelen ombre saç modelleri, 2019 yılında da trend saç modelleri içerisinde yer alacak. Ombre olan saçlara o kadar alışıldı ki, ombre nedir denildiğinde neredeyse bilmeyen yok ama gittikçe değişime uğrayan ombre saç modelleri, özellikle renkler açısından ve kullanılan teknik açısından fazlaca değişime uğramıştır.

Yeni Ombre Tekniği, Eriyen Ombre

Yeni Ombre Tekniği, Eriyen Ombre

‘’Melted ombre’’ adı verilen ve eriyen ombre olarak tanımlanan bu yeni teknikte, saç rengi tam anlamıyla eriyen bir görünüme kavuşuyor. Saça uygulanışta asıl mantık klasik ombredeki gibi koyudan açık tona gidiyor ama geçişler bu ombre saç modeli için çok yumuşak olması nedeniyle doğal bir görünüme sahip oluyor. Bu teknikle istenilen renkte ombre yapılabilirken, küllü tonlar çok daha fazla havalı ve gösterişli duruyor. Aynı zamanda bu teknikle açık sarı tonları da çok hoş görünüyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Farklı Ombre Tekniği, Ters Ombre

Farklı Ombre Tekniği, Ters Ombre

Farklılık istiyorsanız ve ombre yaptırmayı da düşünüyorsanız, ombre saç modelleri arasında yer alan ters ombre tekniği ile saçlarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Klasik ombre tonlarda renk koyudan açığa doğru giderken, ters ombrede de adından anlaşılabileceği üzere renk tonları açıktan koyuya doğru geçiş sağlıyor. Orijinalliği sevenler açısından, ters ombre farklı bir tercih olabilir.

 

Alev renkli, Fire Ombre

Kızıl tonlardan turunculara hatta açık sarılara doğru renklerle yapılan ombre saç modelleri sayesinde özgür saçlara sahip olarak çekici olmayı başarabilirsiniz. Klasik ombre tonlarından farklı tonlarla yapılan fire ombre daha çok upuzun ve katlı saç kesimlerine daha çok yakışıyor.

Farklılığın Adı, Küllü Gri Ombre

Farklılığın Adı, Küllü Gri Ombre

Farklı ombre saç modelleri denilince akla ilk gelen tonlardan biridir. Gri ombre bir ara çok fazla moda olurken, şimdi değişime uğrayarak füme renginin yerini küllü gri tonlara bırakıyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Özel Günler İçin Tercih Edebileceğiniz Saç Modelleri

Ombre saç modelleri içerisinde küllü gri ombre modelini denemek istiyorsanız, düz saç modellerini tercih ederek, saç renginizin daha belirgin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Aksesuarların Favorisi, Rose Gold Ombre

Aksesuarların Favorisi, Rose Gold Ombre

Vazgeçilmezler arasında yer alan takı ve aksesuarlarda çok tercih edilen rose gold rengi, ombre saç modelleri içerisine de girerek, saçlarımıza da renk veriyor.

Kumral ya da kahve tonlarından başlayan saçlar, açık rose gold tonuna doğru renk değiştirirken altının ışıltılı yansıması ile saçlar göz alıcı görünecek.

Rose gold ombre tonlarını tercih ederken, ten renginiz dikkate alarak sarı ya da pembe tonlarının yoğunluğu ayarlanabilir.  Beyaz tene sahipseniz, sarı tonları tercih ederken; koyu tenli iseniz pembe tonlarının ağırlıkta olacağı ombre saç modelleri içerisinden tercih edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Her Kadının Kullanabileceği Pratik ve Şık Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu