Saç Modelleri

Kısa Saça Balyaj Modelleri

Kısa Saça Balyaj Modelleri

Kısa saç modelleri, saç fikirleri açısından sınırlı olduğu düşünülerek çok tercih edilmese de yeni yılda da trend saç modelleri arasında yerini alıyor. Bu nedenle siz de saçlarınızda ciddi bir değişiklik yapmak istiyorsanız kısa kestirebilir hatta kısa saça balyaj modelleri içerisinden tercih ederek yeni yıla farklı bir imajla girebilirsiniz. Balyaj denilince aklınıza hemen sarı saçlar gelmesin, her türlü saç rengine uygun balyaj modelleri bulunmaktadır. Üstelik doğru bir şekilde uygulandığı zaman da saçlarınız hem doğal bir görünüme kavuşurken hem de daha fazla hacimli ve ışıltılı bir görünüme kavuşacaktır.

Kısa Saçlar için Balyaj Fikirleri

Bob Saç Kesimi ile Bal Rengi Balyajlar

1- Bob Saç Kesimi ile Bal Rengi Balyajlar

İnce telli saçlara sahipseniz, daha hacimli görünmesi adına bob kesimi ile beraber kısa saça balyaj modelleri içerisinden tercih etmeniz daha güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Katlara uygulanacak olan bal rengi balyaj sayesinde üç boyutlu görünüm etkisine kavuşacak olan saçlarınız hem daha hacimli dururken, hem de canlı ve ışıltılı görünecektir.

Choppy Bob Saç Kesimi ile Buz Sarı Balyajlar

2- Choppy Bob Saç Kesimi ile Buz Sarı Balyajlar

Son zamanların moda olan saç kesimi ile balyaj rengini bir araya getiren bu model ile saçlarınız daha etkileyici ve güzel görünecektir. Choppy bob saç kesiminde diğer bob kesimlere göre katlar daha net fark edilirken, kesik kesik görünen katlı kesime atılan buz sarı balyajlar sayesinde daha belirginleşmektedir. Kısa saça balyaj modelleri arasında en çok tercih edilen buz sarı rengi, bu yılda trend renkler arasındaki yerini alıyor.  Özellikle sarışın olmayı ve açık sarı renkleri tüm saçınızda kullanmak istiyor ve cesaret edemiyorsanız, buz sarı balyajları tercih ederek kendinizi alıştırabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bayan Küt Saç Modelleri

Bob Saç Kesimi ile Karamel Balyaj

3- Bob Saç Kesimi ile Karamel Balyaj

Kısa saça balyaj modelleri farklı teknikler nedeniyle çok fazla çeşide sahiptir ve bunlardan birisi de karamel balyajdır. Bob saç kesimini tercih ederek, kısa saçlarınıza karamel balyaj attırarak; daha canlı ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Esmer Bob Saç ile Açık Renk Balyajlar

4- Esmer Bob Saç ile Açık Renk Balyajlar

Uzun süre uzun saç kullanan kişilerin kısa saça geçmesi zor bir karar olmakla birlikte, hele de esmer tenli iseniz saç renginizde kolay yere açık sarı renkleri de tercih etmekte zor bir süreç yaşayabilirsiniz.  Bu durumda saçlarınızı biraz kısalttırarak, kısa saça balyaj modelleri içerisinden tercihte bulunarak, uçlarına ışıltı katmak açısından birkaç ton açık renkleri tercih ederek balyaj arttırıp, dalgalı bir şekilde kullandığınız zaman mükemmel bir görünüme kavuşarak, istediğiniz değişikliği yaşamış olursunuz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esmer Tene Yakışan Saç

Sarı Bob Saç ile Önünde Açık Sarı Balyajlar

5- Sarı Bob Saç ile Önünde Açık Sarı Balyajlar

Asimetik bob saç kesim modellerine atılan katlar sayesinde saçların daha hacimli ve dolgun görünmesi sağlanırken, açık tonlarda sarı renkli saçlara sahipseniz; güneş ışıkları altında canlı ve parlak saçlara sahip olmak için açık sarı balyaj tercih edebilirsiniz.

Altın Karamel Balyajlar

6- Altın Karamel Balyajlar

Yüzünüzü ve uzun boynunuzu ön plana çıkarmak istiyorsanız, kısa saça balyaj modelleri arasında yer alan altın karamel balyajları tercih edebilirsiniz. İstediğiniz saç kesim modeli ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu balyaj modeli sayesinde yüz güzelliğinizi daha da belirginleştirebilirsiniz.

Renk Eritme Balyaj

7- Renk Eritme Balyaj

Düz saçlara sahipseniz, küt saç kesim modelini tercih ederek, sarıya doğru doğal geçişlerin sağlanabildiği balyaj modelleri arasında yer alan renk eritme balyajı tercih edebilirsiniz. ‘’Colormelt balyaj’’ adı verilen bu teknik sayesinde kahve tonlarındaki saçlarınıza sarı tonlarına doğru geçişler yaptırarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okul için Saç Modelleri Kolay Pratik ve Hoş

Dalgalı Sarı Balyaj

8- Dalgalı Sarı Balyaj

Katlarınızın daha belirgin olacağı bu modelde, sarı renkler özellikle dalgalı saçlara çok daha fazla yakışacaktır. Özellikle de sarı saçlara yapılan kısa saça balyaj modelleri arasındaki yerini alan sarı balyajlar, saçlara verilen modellerin daha belirginleşmesini sağlamaktadır.

Çikolata Kahve ve Koyu Kahve Saç Renkleri ile Balyaj

9- Çikolata Kahve ve Koyu Kahve Saç Renkleri ile Balyaj

Balyaj ya da ombre gibi gölgelendirme teknikleri sadece sarı saçlar için kullanılmaz. Koyu renkli saçlar içinde gölgelendirme teknikleri kullanılabilir. Bu sefer saç renginizin birkaç ton açık rengi kullanılarak, ışıltılı ve doğal görünümlü saçlar elde edilebilir.

Kahve Saç Rengi ile Karamel Balyajlar

10- Kahve Saç Rengi ile Karamel Balyajlar

Kısa saça balyaj modelleri içerisinde yer alan karamel tonlar, özellikle kahve gibi koyu renkli saç tonlarına çok yakışmaktadır. Eğer koyu renk saçlara sahipseniz ve güneşte açılmış gibi doğal renkli saçlara sahip olmak istiyorsanız, karamel balyaj uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu