Kıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Kıvırcık saçlı kadınlar tarafından ombre modellerinin yakışmayacağı düşünülse de en az düz saçlar kadar kıvırcık saçlara da ombre modelleri yakışır. Şimdi sizler için kıvırcık saçlara yakışacak 4 farklı ombre saç modelini sunuyoruz. Kıvırcık saç ombre önerileri almak isteyenler bu modelleri kesinlikle kaçırmasın.

Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Ombre Sarı ve tonları

Sarı ve tonları ombre modeli denilince ilk akla gelen renkler olmakla birlikte kıvırcık saçlar içinde çok yakışacaktır. Özellikle de saç köpüğü ile şekillendirdiğiniz kıvırcık saçlarınız sarı ve tonları ombre modelleri ile çok daha çekici görünecektir.

Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Kıvırcık Saç Kızıl Ombre

Kıvırcık saçlı ve buğday ya da esmer ten rengine sahipseniz, kızıl ombre kesinlikle çok yakışacaktır. Saçlarınızın uçlarına ateş kırmızı ombre modeli yaptırarak, özellikle soğuk güz mevsimlerinde çok daha sıcak bir görünüm kazanabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz kızıl ombreden sonra saçlarınızı boyalı saçlar için üretilmiş olan şampuanlar ile yıkamanızdır. Böylelikle saçlarınız ilk günün ışıltısını koruyacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ombre Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Kıvırcık Saç Ombre Mavi 

Marjinal ve çılgın saç modellerine ilgi duyuyorsanız, kıvırcık saçlarınızı için mavi ombreyi mutlaka denemelisiniz. Kıvırcık saçlarınıza çok yakışacak olan mavi ombre modeli ile kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.

Kıvırcık Saç Ombre Önerileri

Kıvırcık Saç Ombre Pembe

Kıvırcık saçlarınız varsa ve çılgın olmayı seviyorsanız, pembe ombre modeli ile çok daha farklı görünebilirsiniz. Özellikle iç ısıtan pembe rengi sayesinde daha sıcak bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kıvırcık saç ombre modellerimiz şimdilik bu kadar… Diğer ombre modelleri için yukarıdaki ”Saç Modelleri” kategorisine girebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saçlarınızı Kıvırcıklaştırma Yöntemleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç, saç kıvırcıklaştırma ve saç tipi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu