Moda / Fashion

Saç Kesim Modellerinde Yeni Trendler

Saç Kesim Modellerinde Yeni Trendler

Kadınlar için saçları, önemli ve değerli varlıkları arasında yer alır, kendilerini güzel hissetmeleri açısından saçlarla çok uğraşılır. Çünkü saç modelleri sayesinde elbiseden makyaja, yüzden gözlere kadar her türlü detay ortaya çıkar.

Mevsim değişiklikleri ya da yaşanılan olaylar sonrası kadınlar değişiklik ister ve ilk olarak yeni saç kesim modelleri araştırmaya başlar. Kendilerine yeni bir hava katmak ya da cansız ve yıpranmış saçlara sahip olan kadınlar da saç modellerini değiştirirler.

Saç kesim modelleri

Saç kesim modelleri

Saç kesim modelleri, tüm imajınızın değişmesini sağlarken; yüzünüzle uyumlu olan bir saç modelinde saçlarınız daha çok dikkat çeker.  Saç kesim modellerini tercih sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yüz şeklinizdir. Aynı zamanda saç tipinize göre model seçmeniz de daha cool ve hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En Trend Dağınık Topuz Modelleri

Kısa kesim lob ve bob modelleri

Kısa kesim lob ve bob modelleri

Kısa saçlar açısından en çok tercih edilen modeller olup, lob ile bob modeli arasındaki fark, biri çene hizasında diğeri omuz hizasında kesilen saç modelidir.

Küt saç modelleri

Küt saç modelleri

Küt saç modelleri, omu hizasında kesilen bir model olup, bob ve lob modelini andırsa da küt saç modeli değişim göstererek katlı küt saç modeli trend haline gelmiştir. Temelinde bu modelin kısa saçlar yatar.

Kaküllü saç modeli

Kaküllü saç modeli

Kaküllü saç modelleri trend olsa bile tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bir modeldir. Çünkü kaküller kimi kadınların yüzünü çok kapattığı için yakışmamaktadır. Yük şeklinize göre kakülle karar verilmesi en doğru tercih olacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kahverengi kıvırcık saçlar için en güzel saç modelleri

Dalgalı saç kesim modeli

Dalgalı saç kesim modeli

En çok tercih edilen model saç modeli arasında yer alan dalgalı saç modelleri, saçlarını kestirme konusunda cesaretli olmayan kadınların en büyük kurtarıcısıdır. Farklı saç modelleri maşa gibi farklı saç aletleri ile elde edebilirler.

Katlı saç kesim modelleri

Katlı saç kesim modelleri

Kısa saçlar tarafından kullanımda problem yarattığı için çok tercih edilmez ve uzun saç seviyorsanız bu saç modeli tam size göre olacaktır. Uzun saçlarınızı daha hacimli ve dolgun gösteren bu modelle kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.

Belli belirsiz bir saç modellerinde saç kendini gösteremediği için, yoğun katlara sahip saçlarınız daha fazla dikkat çekecektir.

Pixie saç kesim modeli

Pixie saç kesim modeli

Son yılların trend modası içinde yer alan pixie saç modeli, yurt dışından ülkemize gelmesine rağmen yoğun ilgi görmektedir. Hatta kısa saçlarda bile oldukça güzel bir görünüme neden olmaktadır. Günlük hayatta kullanımı rahat olan pixie saç modeli özgün ve şık yapısı sayesinde sizinde muhteşem görünmenizi sağlayacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2020 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

 

Bir önceki yazımız olan 2018-2019 Sonbahar-Kış Sezonunun Trend Saçları başlıklı makalemizde saç modelleri, saç tokaları ve saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu