Kıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Zamanı Olanlar için Kıvırcık Saç Yapma Teknikleri – Videolu Anlatım

Zamanı olanlar için kıvırcık saç yapma teknikleri

Kıvırcık saçlara sahip olmak istiyorsanız ve maşa gibi aparatlarınız yoksa, evinizde olan malzemelerle de kıvırcık ya da dalgalı saç sahibi olabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız birazcık zaman…

kıvırcık saç yapma tekniklerikıvırcık saç yapma teknikleri

Pipet tekniği

Pipetle kıvırcık saç yapma biraz ilginç gelse de, uygulaması oldukça kolay bir tekniktir. Öncelikle saçlarınıza şekillendirici köpük uyguluyorsunuz ve saçlarınızı minik tutamlara ayırarak pipetlere ince tutamlarınızı sırayla sarıp; toka ile tutturuyorsunuz. Pipetlerle sardığınız saçlarınızı 1-2 saat beklendikten sonra açtığınızda kıvırcık saçlara sahip olduğunuza inanamayacaksınız.

kıvırcık saç yapma teknikleri

Burgu tekniği

Saçlarınızı taradıktan sonra şekillendirici köpük uyguluyorsunuz ve istediğinizi incelikle saçlarınızı tutamlara ayırıyorsunuz. Tutamları alarak burgu yaptıktan sonra parmaklarınızla dolayıp, toka ile başınıza sabitliyorsunuz. Bu şekilde 1-2 saat bekledikten sonra saçlarınızı açtığınızda kıvırcık saçlarınızla çok farklı bir görünüme kavuşuyorsunuz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçlarımızdaki Seçimlerimiz

kıvırcık saç yapma teknikleri

Kalem tekniği

Artık bitmiş olan tükenmez kalemlerinizi atmıyor, saçlarınız için kullanıyorsunuz. Yıkadığınız saçlarınızı güzelce tarayarak, ısıdan saçlarınızın zarar görmemesi için uç ve boy kısımlarına saç güzelleştirici krem uyguluyorsunuz ve ince tutamlar halinde ayırdığınız saçlarınızı kalemlere sarıp, fön makinesi tutarak sardığınız saçlarınızı kurutuyorsunuz. İyice saçlarınız kuruduktan saçlarınızı açtığınızda siz de kıvırcık saç sahibi olacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=dFVRHfMtX4g

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu