Saç Modelleri

Buğday Tene Uygun Saç Renkleri

Buğday Tene Uygun Saç Renkleri

Buğday ten, ılık bir ten olarak değerlendirildiği için siz de buğday tenli iseniz, çok şanslısınız demektir. Çünkü bütün saç renklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Tabi bu da her saç renginin buğday tene çok yakışacağı şeklinde algılanmamalıdır.  Ama sıcak ve soğuk tenlilere göre buğday ten rengi arada bir renk olduğu için şanslı değerlendirilir. Bu yüzden makyaj gerektirmeden birçok saç rengi ile ten rengi uyum sağlayabilir.

Buğday tenli olmak avantaj gibi görünse de seçim yapma konusunda zorluk çeken buğday tenli kadınlar için dezavantajdır. Buğday tene uygun saç renkleri seçiminde her saç renginin yakışır olması, seçim konusunda da zorluğa neden olmaktadır. Ama karar verme sürecinde de saç renginizin mi ön planda olmasını istiyorsunuz yoksa yüzünüzün ön planda olmasını istiyorsunuz buna karar vererek, renk seçimi yapabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bebekler için Saç Modeli

Buğday Ten İçin Kahve Saç Renkleri 1

Buğday Ten İçin Kahve Saç Renkleri

Buğday tene uygun saç renkleri içerisinde seçim yaparken, birçok renk değerlendirmeye alınabilir. Ama buğday tene en uygun saç rengi, kahve tonlarıdır. Kahve tonları, ten rengini solgunlaştırmazken, yüz hatlarını da ortaya çıkarır. Kahve tonları içerisinde de özellikle sütlü kahve, altın kahve, açık küllü kahve, akaju kahve tonları buğday ten ile müthiş uyum sağlayan renkler arasında yer alır.

Buğday Ten İçin Sarı Saç Renkleri 2

Buğday Ten İçin Sarı Saç Renkleri

Buğday ten rengine sahip olarak sarı tonlarını düşünüyorsanız, bal rengi ten renginizle gayet uyumlu olacaktır. Teninizle uyum sağlayacak bal rengi, yüzünüzün de solgun görünmemesini sağlayacaktır. Ayrıca saçlarınıza ışıltılar attırabilir, daha hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bal Köpüğü Ombre Modelleri

Yeni yılın saç rengi trendleri arasında yer alan kum sarısı saç rengi, buğday tenli iseniz çok yakışacaktır. Doğal bir görünüm veren kum sarısı, teninizle bütünlük sağlayacak ve doğal saçınız gibi görünecektir. Aynı zamanda kum sarısı bakım açısından en kolay renktir.

Buğday Ten İçin Küllü Ton Saç Renkleri

Buğday Ten İçin Küllü Ton Saç Renkleri

Buğday tene uygun saç rengi arasında yer alan küllü tonları, özellikle birbirini tamamlayan iki renk bir arada kullanıldığında inanılmaz güzel bir değişime neden olacaktır. Küllü ton renkleri denilince akla çok fazla saç rengi gelirken, buğday tene en çok yakışacak tonları; küllü kumral, küllü koyu sarı ve küllü kahverengi yer alır. Bu tonlar sayesinde yüz hatlarınız en güzel şekilde ortaya çıkacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Saça Balyaj Modelleri

Buğday Ten İçin Kızıl Saç Renkleri

Buğday Ten İçin Kızıl Saç Renkleri

Buğday teniniz için kızıl saç rengini tercih etmek istiyorsanız, seçenekler arasında kararsız kalma ihtimaliniz yüksektir. Çünkü buğday tene uygun saç rengi kızıl tonlar, size çok yakışacaktır ve renklerdeki güzel tonlarda seçim için sizi zorlayacaktır. Buğday ten için biçilmiş kaftan arasında yer alan kızıl tonları ise; şarap kızılı, sonbahar kızılı, koyu kızıl, mürdüm kızılı ve kızıl kahve olarak sayılabilir. Kızıl tonlar özellikle gözlerinizin daha fazla ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Saç Modelleri ve Kadınlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu