Erkek Saç Modelleri

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri

Uzun yüzlü erkek saç modelleri içerisinde yüz şekillerden dolayı kısa saç modelleri daha yoğun şekilde yer almaktadır. Çünkü uzun yüzlere her saç modeli yakışmamakla birlikte uzun bir yüze sahip olan bir erkeğin uygun saç modelini seçmesi doğru görünümü sağlamak için önemlidir.

Uzun yüz tipine sahip olan erkeklerin, daha çok alnı açık saç modellerini tercih etmeleri en doğru tercih olacaktır. Yüzün eni boyuna göre daha kısa olduğu için alnını kapatmayı erkekler tercih etse de bu seçim yanlış bir seçimdir. Yüzün daha boğucu bir hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle geriye doğru taranmış ve şekil verilmiş saçlar tercih edilerek, olması gereken güzel ve çekici görünüm elde edilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2018 Sonbahar Sezonunun Trend Saç Modelleri

İnce ve uzun yüze sahip olan erkeklerin saç modeli seçmesi oldukça zor bir karardır. Böyle bir yüz kemikli ve karakterli bir yüz olduğu için her saç modeli bu yüz şekline yakışmayacaktır.

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri

İnce Uzun Yüz Saç Modelleri

İnce ve uzun yüz saç modellerine geçmeden önce, yüz şeklinizi değiştiremeyeceğinize göre yüz şeklinize uygun saç modeli tercih etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Seçeceğiniz saç model sayesinde yüzünüzü daha kısa gösterebilirken, oval görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Eğer yüzünüzü olduğundan kısa göstermek istiyorsanız, favori kısımlarını kısa tutmalısınız. Yani sakalların başladığı bölgeyi olması gerekenden kısa tutmalısınız. Favori kısımlarında bulunan fazlalıklar, yüzü dolduracağı için çok daha ince görünmesini sağlayacaktır. Bu nedenle favori kısımlarına dikkat etmelisiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçlara Doğal Dalga Görünümü Nasıl Verilir?

Saçınızın üst kısmında da standart bir şekilde uzunluk olmalıdır.  Çünkü üstleri ne kadar uzun bırakırsanız yüzünüz o kadar belirginleşecektir. Tabi bu sadece saçlar için değil, sakallar içinde geçerlidir. Yani yüzün alt ya da üst kısmında bulunan her uzunluk yüzünüzü kısa ya da oval bir göstermeyeceği gibi daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri

Uzun Yüz Saç Modelleri

Uzun yüz saç modellerini tercih ederken, yüzünüzün daha dolgun ve oval şekilde görünmesini istiyorsanız, öncelikle sakallarınıza doğru şekli vermelisiniz. Yüzünüz zaten uzun olduğu için çene altınızda bulunan sakalın uzun olması yüzünüzü daha uzun ve ince   gösterecektir. Bu nedenle uzun sakalları asla tercih etmemelisiniz.

Uzun yüz saç modeli olarak da saçlarınızın yanlarını uzun bırakacak modelleri tercih etmelisiniz. Yani yanlar mümkün olduğu kadar uzun olmalıdır. Kulak üzeri ya da daha uzun bir saç modeli tercih ediyorsanız, kulağınız kapatan orta modeller tercih ederek; yüzünüzün oval görünmesini sağlayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelin Annesi Saç Modelleri

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu