Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Erkekler için son yıllarda çok trend olan erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olarak kullanılan undercut adı verilen modeldir. Erkeklere çok yakışan ve farklı bir görünüm kazandıran bu saç modeli, nasıl şekil vereceğini bilmeyen erkekler tarafından istenilse de tercih edilememektedir. Oysa şekil vermek tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır.

Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Şekil vermek açısından oldukça kolay olan erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun şekilde kullanıldığında zor gibi görünse de, gerekli el alışkanlığı kazanıldıktan sonra oldukça pratik bir saç modeli haline gelecektir.

Kaliteli bir saç şekillendirici krem ve tarak ile kullanacağınız kurutma makinesi saçınıza şekil vermek için yeterli olacaktır. Hatta saç şekillendirici krem yerine saç spreyi de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise, erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olduğunda uzun kısımlara fön çekmek ve saç spreyi yardımıyla saçların istediği şekilde taramaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Şekillendirme Erkek

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modelleri

Her yüz tipine neredeyse yakışan model, eğer saçlarınız seyrek değilse size de çok yakışacaktır. Yanlar kısa ve üstler uzun olduğu için saçın üst bölümü belirginleştiği için saçların seyrek olması halinde kötü bir görüntüye neden olabilir.

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Dağınık Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun şekilde kesilirken saçın arka ile yan kısımları saç makinesi ile kısaltılır ve üstler uzun bırakılarak makasla şekil verilir. Şekil vermek için saçlar saç kurutma makinesi ile kurutularak, ister parlak isterseniz mat görünüm sağlayacak saç bakım kremi tercih ederek saçlarınızı dağınık şekilde kullanabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Geriye Doğru Taranmış Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Favori olan erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olacak şekilde kesilirken, geriye doğru tarayarak şekil vermek için saçın orta uzunlukta olması gerekmektedir.  Aynı zamanda saçınıza şekil verirken bir fırça ile saçlarınızı geriye doğru tararken, saç kurutma makinesi ile kurutunuz ve saç bakım kremi sürerek parlak görünmesini ve saç spreyi yardımıyla gün boyu saçlarınızın aynı şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ​2019 Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Yana Ayrılmış Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Harika bir görünüm elde etmek için erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun bırakılarak yana ayrılmış şekilde kullanılabilir. Bu saç stili için saçın yan ve arka kısımları makine ile kesilirken, ön kısmı orta kısmına göre daha uzun olacak şekilde makasla kesilir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra şekil verirken, önce saçlarınıza bakım kremi sürün ve saçınızı yana doğru tarayarak saç kurutma makinesi ile kurutunuz.

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Mohawk Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Şekil vermesi biraz zaman alan erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olacak şekilde kesilir ama bu saç modelini tamamlayan unsur ise uzun sakaldır.  Bu saç modeline şekil verirken dikkat edilmesi gereken ise, sert ve parlak özelliği olan saç bakım kreminin tercih edilmesidir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkek Dalgalı Saç Modelleri 2018

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Asimetrik Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olacak şekilde kesilirken, üst kısımdaki saçların aynı uzunlukta olmamasına özen gösterilirAsimetrik yanlar kısa üstler uzun saç modeli özellikle yuvarlak yüzlü erkeklere çok daha fazla yakışır. Üstelik şekil vermesi de kolay olup, ellerinizle karıştırarak saç kurutma makinesi ile kurutmanız yeterli olacaktır.

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

Topuz Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli

Topuz şekli verebilmek için erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olacak biçimde kesilirken dikkat edilmesi gereken yan ile arka kısımların kademeli olarak kısaltılmasıdır. Topuz haline getirmek için uzun olan üst kısım geriye doğru taranarak, lastik toka ile toplanır.

https://www.youtube.com/watch?v=IQaA5bTFfn8

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu