Erkek Saç Modelleri

2019 – 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

2019 – 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar kadar erkeklerde saç bakımına önem vermekte olup, erkek saç modelleri sayesinde farklı görünümler elde edebilmektedirler. Günümüzde sadece özel günler için değil günlük hayatları içinde erkekler saçlarının şık durmasını istiyorlar ve bunun için farklı saç kesimlerini deneyerek, şıklıklarına şıklık katmayı amaçlıyorlar.

Erkek saç modelleri tercih edilirken;

  • Saç yapısına,
  • Saç uzunluğuna,
  • Stile
  • Tercihe göre seçimlerin yapılması gerekmektedir.

Ayrıca saç modelleri kadar şekil verilmesi de önemli bir konu olmakla birlikte, saçların güzel ve canlı görünmesi için saç bakımının da unutulmaması gerekmektedir. Özellikle saç dökülmesinden şikayetçi iseniz ki mevsim değişikliklerinde çok fazla saç döküldüğü görülür, doğru ürünler seçerek bu soruna da çözüm bulabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Erkek Saç Modelleri 2019

Erkek saç modelleri 2019 denildiğinde akla çok fazla saç stili gelmektedir. Sezon değişikliği ile birlikte nasıl kıyafetler değişim gösteriyorsa, saç modelleri de bu değişimden etkilenmektedir. Hatta bu yıl için erkek saç modellerine ilave olarak sakallarda da değişim görülmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Buzz Saç Modeli

Buzz saç modeli, kısa erkek saç modelleri arasında en çok tercih edilen model olmakla birlikte erkek saç modelleri 2019 yılı içinde dikkat çeken modeller arasındadır. Buzz saç modelinde üst kısımlar yanlara göre daha uzundur ve yan taraftaki saçlar da kademe kademe kısalmaktadır. Eğer siz de kısa ve modern bir saç modeli arıyorsanız mutlaka buzz saç modelini denemelisiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Klasik Kısa Saç Modeli

Klasik saç modellerini seviyorsanız, erkek saç modelleri 2019 kesimleri arasında yerini alan bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Saçların eşit bir şekilde 3 numara kesildiği klasik saç modeli, top sakalla oldukça şık durmaktadır. Ama hafif uzatılmış sakallarda klasik saç modeli ile çok yakışmaktadır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Doğal Akışlı Saç Modeli

Doğallıkla birlikte biraz da salaş bir görünümü tercih ediyorsanız, erkek saç modelleri 2019 arasında yerini alan doğal akışlı saç modeli, hem düz saçlara hem de dalgalı saçlara çok yakışmaktadır. Üstelik şekil vermesi de kolay olan bu modeli saç köpüğü yardımıyla rahatlıkla şekillendirebilirsiniz. İsterseniz geriye sabitleyerek de doğal akışlı saç modelini kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Undercut Saç Modeli

Erkek saç modelleri 2019 arasında uzun saç modeli olarak bulunan undercut saç modeli, kısa saçı sevmeyen erkeklerin çok tercih ettiği bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu saç modelinde ön kısımları istediğiniz kadar uzatabilir yanları da kısa kullanabilirsiniz. Saçlarınızın şeklini korumak için saç spreyi kullanmayı unutmayın.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Fade Saç Modeli

Fade saç modeli, sıfırlama saç kesimi olarak da adlandırılır ve ense yukarı doğru uzar. Ense ve yanların kısa olduğu ve erkek saç modelleri 2019 içerisinde bulunan fade saç modelinde üstler daha uzundur. Üst kısımda kalan saçlar daha hacimli ve gür göründüğü için çok tercih edilen bir modeldir. Kısa ve orta boy olarak kullanabileceğiniz bu model, uzun saçlarında belirli bir bölümünün kesilmesi ise şık bir görünüm sağlayacaktır. Fade saç modelinin en çok sevilen yanı ise, şekillendirmeye ihtiyaç duyulmamasıdır. Ama dalgalı saçlara sahipseniz, saç köpüğü ile şekil vermeniz yeterli olacaktır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Erkek Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Erkek saç modelleri üzerinde durduktan sonra sıra geldi ‘Erkek saç modelleri nasıl yapılır?’’ sorusunu cevaplandırarak, saçların havalı görünmesini sağlamaya ve bu konuda da hangi modelin nasıl şekillendirileceği hakkında yazımızda püf noktalarını paylaşıyoruz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Asimetrik Saç Modeli ve Yapılışı

Asimetrik saç modeli, sağ ve sol yanı eşit olmayan bir model olduğu için asimetrik olarak adlandırılır. Uzun saçlı erkekler tarafından tercih edilebilecek bu model, kesimden sonra sağa ya da sola ayrılarak kullanılır. Asimetrik saç modeli yapılışı için saç spreyi kullanarak saçlara şekil verebilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Orta Boy Saç Modeli ve Yapılışı

Gür saçlara çok yakışan ve oldukça popüler olan orta boy saç modeli, kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Şekillendirmesi için çok vakit gerektirmeyen bu saç modeli, nemli saçların saç şekillendirici yardımıyla şekillendirilmesi sonucunda kabarmadan rahatlıkla kullanılabilir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Ön Kısımları Uzun Saç Modeli ve Yapılışı

Ön kısımları uzun saç modeli yapılışı açısındanuzun saç ile uğraşmak istemeyen erkeklerin çok tercih ettiği bir modeldir. Bu modelde saçlara her iki yandan şekil verilmesi gerekir. İster sağa ya da sola ayırarak bu saç modelini kullanabileceğiniz gibi jöle ile şekillendirerek dağınık bir biçimde de kullanabilirsiniz. Kıvırcık saça sahip iseniz, salaş olarak kullanabileceğiniz bir model olduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kıvırcık Salaş Saç Modeli ve Yapılışı

Kıvırcık saçlı erkeklerin tercih edebileceği salaş saç modeli yapılışı kullanış açısından kolaylık sunmaktadır. Duş aldıktan sonra buklelerinize şekil vermek açısından saç köpüğü kullanabilirsiniz. Özellikle saçlarınızla dikkat çekmek istiyorsanız, bu modeli mutlaka denemeniz gerekmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Dağınık Dalgalar Saç Modeli ve Yapılışı

Orta uzunlukta saç kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği dağınık dalgalar saç modeli yapılışı için jöle kullanılması doğru bir tercih olacaktır. Saçların arka kısmı geriye doğru şekillendirilirken, ön kısımlardaki bukleler ellerle jöle yardımıyla şekillendirilir ve saçlar daha sonra hafifçe dağıtılır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa Üstler Uzun

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Topuz Saç Modeli ve Yapılışı

Topuz saç modeli 2019 yılında en çok tercih edilen erkek saç modelleri arasında yer almaktadır. Uzun saçlı erkekler tarafından tercih edilebilecek bu saç modeli için saçların en azından kulak hizasında olması gerekmektedir. Saçlar toplanır ve lastik toka yardımıyla saçlar sabitlenir. Özellikle yüz hatları keskin olan erkeklerin uzun saç seçmesi doğru bir tercih olacaktır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Geriye Doğru Saç Modeli ve Yapılışı

Geriye doğru saç modeli yapılışı incelendiğinde adından da anlaşılacağı gibi saçlar geriye doğru taranır. Saçların kabarmaması ve şeklinin sabit durması amacıyla saç şekillendirici kullanılmalıdır. Ayrıca geniş bir tarak kullanılması şekillendirme sırasında size yardımcı olacaktır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Fade Saç Modeli ve Yapılışı

Tarz yapmak istiyorsanız uzun saç modeli fade saç modeli ile farklılık yaratabilirsiniz.  Yanların üstlere göre kısa olduğu bu modelde kısalık boyutu tümüyle sizin zevkinize kalmıştır. İsterseniz 3 numaraya yanlarınızı kısaltabileceğiniz gibi biraz daha uzunda bırakabilirsiniz. Önemli olan bu modelde ense ile yanların üst kısımlardan daha kısa görünmesidir. Üst bölümlerinde kabarmaması açısından saçları jöle ile şekillendirmeyi unutmayın. İsterseniz üstleri jöle ile sabitleyebileceğiniz gibi dağınık bir şekilde de kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Undercut Saç Modeli ve Yapılışı

Undercut saç modeli yapılışı sırasında sağ ve sol taraflar üstten kısa olduğu için üst kısma istenilen şekil verilebilir. Saçlarınızın üst kısmını düz kullanabileceğiniz gibi dağınık da kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Erkek Saç Modelleri Fiyatları

Erkek saç modelleri yukarıda saydığımız gibi çok fazla modele sahip olmakla birlikte modele göre erkek saç modelleri fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kuaför ve ya da güzellik merkezine fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Yapılan araştırmamız sonucu erkek saç modelleri fiyatları 20 TL ile 100 TL arasında değiştiği görülmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kısa Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık saçlara sahipseniz, kıvırcık saçlara sahip çıkmanız zor gibi görünse de doğru saç modelleri tercih edilerek saçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Ama hacimli ve gür görünümleri de en büyük avantajları olmakla birlikte doğru şekil vermeniz de görünüm açısında önemlidir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Doğal Dalgalı Görünüm Kısa Saç Modeli

Doğal dalgalı görünüm kısa saç modeli için bukleleri gizlemek yerine üst ve tepe kısımları daha uzun olan bir model tercih edebilirsiniz. Hatta eğer alnınız genişse, ön kısımlarına bukleler düşürerek alnınızı kapatabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Vahşi Bukleler Kısa Saç Modeli

Hipster trendi denilen bu trende siz de katılarak kıvırcık saçlarınızda farklı bir model olan vahşi bukleler kısa saç modeli deneyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ise, şekillendirmek için saç köpüğüdür. Saç köpüğünü saçlarınıza uygulayın ve tutamlar halinde kaldırarak hacimlendiriniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Mohawk Kısa Saç Modeli

En popüler saç modelleri içerisinde yer alan ve yanları ile ensesi kısa olan mohawk kısa saç modeli, ön kısımları uzun olarak kullanılmaktadır. Siz de ön kısımları doğal halinde bırakarak kullanıp cool bir görünüm sağlayabilirsiniz.  Eğer saçlarınızı kontrol altına almakta zorlanıyorsanız da şekillendirme sırasında jöle kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Uzun Erkek Saç Modelleri

Uzun erkek saç modelleri için biraz sabırlı olmanız ve saçlarınızı azıcık uzatmanız gerekiyor. 2019 erkek saç modelleri arasında revaçta olan uzun saç modellerini inceleyerek, siz de tarzınızı değiştirip yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Man Bun Uzun Erkek Saç Modeli

Geçen yılda moda olan man bun uzun erkek saç modeli bu senede moda olmakla birlikte kirli sakal eşliğinde harika bir görünüm sağlamaktadır. Uzun saçlarınız için siz de bu modeli denemek istiyorsanız, saçlarınızı başınızın arka kısmında toplayarak, lastik toka ile sabitlemeniz durumunda istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ama uzun saçlarınızın canlı ve parlak görünmesi için saç bakım ürünleri kullanmayı da şekillendirme öncesinde unutmayın.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Doğal Dalgalar Uzun Erkek Saç Modeli

2019 yılında en çok dikkat çeken saç modeli, doğal dalgalar uzun erkek saç modeli ve üstelik şekillendirmesi de kolay bir saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun saçlarınızı salınık bıraktıktan sonra saç şekillendirici kullanarak hem doğal hem de dalgalı bir görünümle salaş bir hava kazanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Uzun Mohawk Erkek Saç Modeli

Uzun mohawk erkek saç modeli, bir tarafı uzun olan bir saç modeli olarak bu yıl daha uzun bir halde karşımıza çıkıyor. Uzun olan kısmını örgü yaparak kullanabileceğiniz gibi, saç şekillendirici ile şekil vererek doğal görünümü ile de bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Dağınık Atkuyruğu Uzun Erkek Saç Modeli

Hafta sonu salaş ve rahat bir görünüm için dağınık atkuyruğu uzun erkek saç modeli ile güneş gözlükleri eşliğinde havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı arka kısımda rastgele toplayarak dağınık atkuyruğunu elde edebilir ve kirli sakal eşliğinde farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Yarım Atkuyruğu Uzun Erkek Saç Modeli

2019 yılı atkuyruğu uzun erkek saç modeli için her türlü hali çok moda ve bu model için saçlarınızın üst kısmını atkuyruğu şeklinde toplayarak, lastik toka ile sabitleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlara Nasıl Şekil Verilir? Erkek

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Undercut Uzun Erkek Saç Modeli

Undercut saç sadece kısa saç modeli olarak görülmemeli; ense ve yan kısımlar çok kısa, önler uzun olacak şekilde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. İsterseniz uzun olan ön kısımları toplayarak da undercut uzun erkek saç modeli için farklı bir tarz da oluşturabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Dümdüz Uzun Erkek Saç Modeli

90’lı yıllarda moda olan dümdüz uzun erkek saç modeli, bu yılda geri dönüş yaparak trend saç modelleri arasında yerini alıyor. Sizde dümdüz saçları seviyor ve fark yaratmak istiyorsanız, gri ya da platin sarısı hatta beyaz renklerle saçlarınızı boyayabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Dalgalı Erkek Saç Modelleri

Dalgalı saçlara sahipseniz, dalgalı erkek saç modelleri sayesinde değişik şekiller vererek saçlarınızı kontrol altına alabilir ya da daha cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Yandan Ayrılmış Dalgalı Erkek Saç Modelleri

Yandan ayrılmış dalgalı erkek saç modeli için saçlarınızı yandan ayırarak, geriye doğru tarayıp şekil verebilirsiniz. Tabi ki taramadan önce saç şekillendirici kullanmayı da unutmuyorsunuz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kaküllü Dalgalı Erkek Saç Modeli

Saçlarınız dalgalı ve alnınız da geniş ise, kaküllü dalgalı erkek saç modeli eşliğinde alnınızı kapatabilirsiniz. Böylelikle şekillendirici yardımıyla kaküllerini farklı stiller uygulayarak da kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Under Cut Dalgalı Erkek Saç Modeli

Bu yıl çok moda olan under cut saç modeli, under cut dalgalı erkek saç modeli de olarak da kullanılarak, saçların daha hacimli görünmesi sağlanabilir. Yuvarlak fön fırçası kullanarak, saçlarınızın ön kısmını geriye doğru fön çekip daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Düz Erkek Saç Modelleri

Düz saçlı erkekler de bayanlarda olduğu gibi kıvırcık ya da dalgalı saçlı erkeklere özenseler de, saçlarını kolaylıkla kontrol altına alma şansına sahip oldukları için birçok düz erkek saç modelleri rahatlıkla deneme gibi fırsata sahiptirler.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kaküller ile Düz Erkek Saç Modelleri

Sizinde saçlarınız düz ve alnınız açık ise, düz erkek saç modelleri içerisinden kaküllü modelleri tercih edebilirsiniz. Kaküllerinizi istediğiniz şekilde sabitleyerek hem alnınızı kapatabilirsiniz hem de çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Asi Stil Düz Erkek Saç Modeli

Saçlarınız düz ise, yanların çok kısa ön kısımların uzun olduğu modeller sayesinde asi bir bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik uzun ön kısımları geriye doğru şekillendirerek, yüzünüzün çok daha net görünmesini de sağlayabilirsiniz. Asi sitil düz erkek saç modeli için şekillendirme sırasında jöle kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Orta Uzunlukta Düz Erkek Saç Modeli

Orta uzunlukta düz erkek saç modeli sayesinde saçlarınızı yandan ayırarak daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta ön kısımlarda katlı kesim tercih etmeniz de daha bohem görünmenizi sağlayacaktır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Asker Tıraşı Düz Erkek Saç Modeli

Asker tıraşı düz erkek saç modeli olarak bu yıl için farklı bir boyuta taşınırken, ön kısımdan arkaya doğru saçlar kısalıyor ve daha orijinal bir görünüm kazandırıyor.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

İngiliz Tarzı Düz Erkek Saç Modeli

Orta uzunlukta İngilizlerin tarzını yansıtan İngiliz tarzı düz saç modeli kullanım açısından da rahat bir modeldir. Siz de bu saç modelini yandan ayırdıktan sonra kulağınızın arkasına alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık saçlar her ne kadar zor şekil alsa da görünüm açısından sunduğu şıklık nedeniyle çok beğenilmektedir. Önemli olan kıvırcık erkek saç modelleri arasından doğru modeli tercih edebilmektir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Doğal Dalgalı Erkek Saç Modeli

Saçlarınız kıvırcık ya da dalgalı ise, onları saklamak yerine başınızın üst kısmında uzun yan taraflarında ise kısa olan bir saç modelini tercih edebilirsiniz. Bir de alnınız açık ise, buklelerinizi alnınıza doğru düşürerek doğal dalgalı erkek saç modeli sayesinde alnınızı da kapatabilirsiniz. Saçlarınızın dalgasının ortaya çıkması için orta tutuculukta bir saç şekillendirici tercih etmeniz şekillendirme konusunda yardımcı olacaktır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Tepede Bukleli Erkek Saç Modeli

Kıvırcık erkek saç modelleri arasında yer alan tepede bukleli saç modelinde tepe noktasında hacimli bukleler yer alıyor. Aşağıdan yukarıya doğru saçlarda artış söz konusu olurken, doğal olarak buklelerde artış gösteriyor. Eğer siz de bu modeli tercih ediyorsanız, kirli sakaldan asla vazgeçmeyin. Böylelikle çok daha fazla karizmatik görünmeyi başarabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kıvırcık Kısa Erkek Saç Modeli

Son zaman trendlerini takip etmek istiyorsanız, kıvırcık kısa erkek saç modeli mutlaka denemeniz gereken modeller arasında yer almaktadır. Yanlarını kısa kestireceğiniz bu modelde üst kısımları uzun bırakarak, saç şekillendirici yardımıyla istediğiniz şekli verebilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Mohawk Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Yanların ve ensenin kazıtılmış olduğu mohawk kıvırcık erkek saç modeli ile ön kısımları uzun bırakmayı unutmuyorsunuz. Son zamanlarda erkek çok tercih edilen erkek modelleri arasında yer alan bu model, kullanım açısından da kolay bir saç modelidir. Kalıcı keratin düzleştirme yaparak da isterseniz, düz bir şekilde modeli kullanabilirsiniz.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Erkek Saç Modelleri İsimleri

Erkeklerinde kadınlar kadar saçlarına önem verdikleri son yıllarda tarz olmanın ilk şartı olarak, saçlarda farklılık yaratmak görülüyor. Sıra dışı olmanın yanında kendi tarzınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız, değişik erkek saç modelleri isimleri dikkatinizi çekecektir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Şekillendirme Erkek

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Taper Fade Erkek Saç Modeli

Gençler tarafından daha çok ilgi gören taper fade saç modeli için üstler mümkün olduğu kadar uzun bırakılırken; uzun kısımlara dalgalar yardımıyla hacim kazandırılır. Üstü uzun olan taper fade erkek saç modeli için enseye kadar saçlar kademeli olarak kısaltılır. Daha çok düz saçların tercih edebileceği bu model yandan kullanıldığı ve belli bir kısım uzun bırakıldığı zaman erkek saç modelleri isimleri olarak ‘’Düşük Fade Modeli’’ olarak değerlendirilir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Mid Fade Erkek Saç Modeli

Mid fade saç modeli incelendiğinde saçlar üst kısımda kat kesilirken, uzun bırakılır ve taper fade modeline göre daha kısa bir modeldir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Skin Fade Erkek Saç Modeli

Erkek saç modelleri isimleri kısalık ya da uzunluğuna göre belirlenirken, skin fade saç modeli de mid fade modelinden daha kısa kesilir. Saçın alın kısmı uzun bırakılırken, yan ve ense kısmı tümüyle kısaltılır.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Yüksek Fade Erkek Saç Modeli

Yüksek fade erkek saç modeli incelendiğinde saçların kulakların hemen üzerinde kesik bir çizgi şeklinde kesildiği görülür. Belli olan çizginin alt kısmı tamamen kazınırken, üst kısımlar kat kat kesilmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Undercut Erkek Saç Modeli

Oldukça çok tercih edilen undercut erkek saç modeli, uzun ve katlı bir kesim olarak erkeklere tercih olarak sunulmaktadır. Tepeye doğru uzayan saçlar hacim kazanması açısından kat kat kesilirken, şekil verirken de hacimli görünümün korunması gerekmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Pompadour Erkek Saç Modeli

Erkek saç modelleri isimleri arasında yer alan ve çok tercih edilen bir saç modeli olan pompadour erkek saç modeli, üst kısımların uzun ve çok kabarık olduğu bir modeldir. Alt kısımların çok kısa olduğu bu model sayesinde saçların güzel bir şekillendirilmesi gerekmektedir.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Side Swept Crew Cut Erkek Saç Modeli

Side swept crew erkek saç modeli, kısa saç seven erkekler için oldukça güzel bir tercih olarak sunulmaktadır. Kısa olduğu için çok kullanışlı da olan bu saç modeli bazı kısımların uzun bırakılması ile değişik tarzlarda da kullanılabiliyor.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Quiff Erkek Saç Modelleri

Quiff erkek saç modeli, yaş açısından her yaşa uyum sağlarken, bakım gerektiren saç modeli olarak erkeklere sunuluyor. Saç şekillendiricinin mutlaka kullanılması gereken bu model erkek saç modelleri isimleri olarak da oldukça farklılık gösteriyor.

2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Esmer Erkek Saç Modelleri

Yazımız boyunca çok farklı saç modellerini sizler için sunmaya çalıştık. Siz de bu bilgiler ışığında kendinize uygun olan saç modelini tercih edebilir ve cool bir görünüm kazanabilirsiniz. Ama esmer tenli iseniz, esmer erkek saç modelleri arasından tercih yapmanız tarzınızı yansıtmanız açısından doğru bir karar olacaktır.

  • Erkek saç modellerinden seçim yaparken, yüz şeklinizi dikkate alınız ki yüzünüzdeki kusurlarınız varsa rahatlıkla kapatmanıza yardımcı olabilir. Simetrik bir yüzünüz varsa ve esmer tenli iseniz, kısa saç modelleri size fazlasıyla yakışacaktır.
  • Esmer erkek saç modelleri arasında yer alan yanlar kısa ve üstleri uzun saç modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Sakal kullanmayı seviyorsanız ve esmer tenli iseniz, sakal uzunluğunu abartmamalısınız ve mümkün olduğunca kısa saç modellerini tercih etmelisiniz.
  • Esmer tenlerde saçlar kadar dişlerin beyazlığı da dikkat çekmektedir. Bu nedenle saçlarınıza uygun tarzı bulduktan sonra dişlerinizi de düzenlemeyi ihmal etmeyiniz.
  • Ayrıca esmer erkek saç modelleri için saçta çizikler kullanabilir ve gözlük gibi aksesuarlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri Kataloğu

Erkek saç modellerine artan ilgiden dolayı saç modelleri çeşitlilik gösterirken, erkek saç modelleri kataloğu için mevcut olan ilgide artış göstermiştir.

Kısa saç her dönem ilgi gören bir saç modeli olmakla birlikte her saç tipine de rahatlıkla uyan bir modeldir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, ideal uzunluğun doğru tespit edilmesi ve uzunluğun boyut olarak sınırları aşmamasıdır.

Saç tipi olarak kıvırcık saça sahip olan erkekler, kolay yöntemler sayesinde saçlarına etkileyici bir görünüm kazandırabilirler. Kıvırcık saçlara sahipseniz, jöle yerine saç köpüğü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yüz tipine uygun bir şekilde saçlara şekil verme görünüm açısından çok önemlidir. Yüz tipleri; kare, yuvarlak, oval, üçgen, dikdörtgen ya da üçgen şeklinde olabilir.

Yüzünüz dikdörtgen şeklinde ise, alnınıza saçlarınızın düşebileceği kaküllü modeller tercih edebilirsiniz. Üstler uzun ve yanlar kısa olan modellerden kesinlikle uzak durmalısınız. Favori ise kesinlikle tercih etmemelisiniz.

Yüzünüz kare ise, yanları kısa ve üstleri uzun saç modellerini tercih edebilirsiniz. Ama uzun olan üst kısımlara şekil verirken havaya kaldırmayı unutmayın. Aynı zamanda yüzünüz kare olduğunda kaküllerden de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yuvarlak bir yüze sahipseniz, ovallik katmak için düz ve uzun saç modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bu yüz tipinde kakül ve favori tavsiye etmiyoruz.

Oval bir yüz tipiniz varsa, çok şanslısınız. Çünkü erkek saç modelleri kataloğu içerisinden seçeneğiniz her model size yakışacaktır. Ama en çok yakışacak model ise, kısa saç modelleri olarak sizin alternatifleriniz arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu