Kıvırcık Saç

Kabarık Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Kadınların stil trendleri bu yıl, her alanda doğallıktan yana… Doğal güzellik her ne kadar çekici olsa da, onu korumak da o kadar zor. Özellikle gün boyunca çevresel etkenlere maruz kalan, ısı işlemleri, boya gibi birçok müdahale gören saçlar da bu durum bir kat daha zor.

kabarık kıvırcık saç (2)

Kıvırcık saçların cazibesi inkar edilemez. Kadınları daha sıcak, samimi ve doğal gösteren kıvırcık saçlara söz geçirmek de oldukça zordur. Özellikle kabarma, elektriklenme gibi sorunlar kabarık kıvırcık saç modeli sahibi kadınlar için artık günlük bir rutin haline gelmektedir. Saç bakımı yapılırken saçın istekleri doğrultusunda bakım yapıldığında doğal şeklini korumak, en doğal haliyle bile güzel görünen saçlara sahip olmak mümkündür.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Trend Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Kıvırcık Saç Bakımı

Kıvırcık saçlara şekil verirken öncelikle saç kesiminden başlamak gerek. Çünkü her saç kesimi, her saç şekline uygun değildir. Düz saçlar için ideal olan bir model, kıvırcık saçlar için saç kesimi esnasında uygulandığında zor kullanıma sahip bir saç modeline dönüşebilir. Bu nedenle güvenilir bir kuaföre, saç yapınıza uygun bir model kestirerek işe başlayabilirsiniz.

Kıvırcık saçların en büyük sorunlarından biri, çok sık karışması… Öyle ki bundan dolayı saçını kestirmek zorunda kalan kadınların sayısı da oldukça fazla. Bu nedenle kıvırcık saçlarınızın dolaşmasını engellemek istiyorsanız gece bir bandana takabilir, geniş dişli taraklar ile taramaya özen gösterebilirsiniz.

Elektriklenen ve kabaran kıvırcık saçlara şekil verme oldukça zordur. Şekil vermeye başlamadan önce onları biraz yatıştırmanız gerekmektedir. Bunun için bir miktar argan yağını saçınıza uygulayıp taradığınızda hem daha parlak olduğunu görebilir hem de kabarma sorunundan kurtulabilirsiniz.kabarık kıvırcık saç (1)

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kullanışlı Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Stilleri

Şekilsiz, düzensiz görünen kıvırcık saçlar bakımsız görünmenize yol açabilir. Bu nedenle saçınıza şekil verirken bunu engellemelisiniz. Saç kremlerini tutam tutam uygulayıp soğuk su ile duruladığınızda daha verimli sonuç alırsınız ve şekil vermek de oldukça kolaylaşır.

Kıvırcık saçlara şekil verirken ince dişli taraklar, fırçalar kullanmayın. Bunlar daha çok kabarmasına ve dalgalarınızın belirginliğinin bozulmasına yol açacaktır. Daha belirgin kıvrımlara sahip olmak için su, bakım yağları, bukle belirginleştiren kıvırcık saçlara özel ürünler kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu