- Advertisement -

- Advertisement -

Saçları Düzleştiren Şampuan Önerileri

0 169
Spread the love

Kıvırcık saçı olan kişilerin en sık karşılaştığı problem nedir diye sorulsa sanırım elektriklenme diye yanıt verilir. Bunun yanı sıra sürekli olarak saçların düzleştirilmesi için değişik yöntemler denenir ya da ürünler aranır. Fakat saç düzleştirici yöntemler arasında birçok seçenek saçların ekstra olarak yıpranmasına sebep olabilmektedir. Aynı zamanda her ürün de kullanılmamalıdır. Saçların da sağlığının korunması gerektiğini unutmamak gerekir. Bu yazımızda özel olarak saçların düzleşmesine katkı sağlayan aynı zamanda saçlara zarar vermeyen ürünlerden bahsedeceğiz.

düzleştirici şampuan (2)

Lush – CurlyWurlyGirly

Kıvırcık saçları ile bir türlü baş edemeyen kişilerin imdadına yetişen ürünlerin başında vanilya ve Hindistan cevizi özünü birleştiren bir ürün gelmektedir. Bu ürün saçları yıpratmamakta aynı zamanda düzleşmesine de katkı sağlamaktadır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Şekillendirici Ürünler

Kerastase Nutritive Bain Oleo-Relax

Saçların beslenmesi için gerekli olan durumlardan biri de yumuşak kalmasıdır. Bunun için de bahsettiğimiz bu ürün sizin ilklerinizden biri olabilecek.

John Freida Frizz-Ease Hair Serum

Güneş ışınları, fön makinesi, saç düzleştiriciler, bukle makineleri her seferinde saçların ekstra olarak zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bu serum desteği ile saç telleri pürüzsüzleşecek. Hem daha düz bir saçınız olacak hem de sağlıklı yapıda bir görünüme erişeceksiniz.düzleştirici şampuan (3)

L’orÉal Termo Düzleştirici Yağ

Isı ile aktive olan saçların kırılması ve kuruması çok normaldir. Saçların bakımı için gerekli olan bir diğer etken de yağdır. Saçları kurutmadan önce bu yağı saçlarınıza sürerseniz fön makinesi gibi aletlerin saçınıza verdiği ısı, saçınızı yıpratmayacaktır. Saç uzmanlarının en çok tercih ettiği ürünlerden biridir diyebiliriz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Pantene Saç Kremi

Mevzu bahis saç ise her zaman bakımın gerekli olduğunu da bilmek gerekir. Saç konusunda en iyi markalardan biri de Pantene olarak bilinir. Düzenli olarak bakımlı saçlar ile yaşamak isteyenlere saç kremini rahatlıkla önerebiliriz. Kolaylıkla kontrol altına alınabilen ve ekstra düzleştirici etkisi olan bu krem sayesinde hem sağlıklı hem de düz saçlarınız olabilir.

Kiehl’s Heat-Protective Silk-Straightening Cream

Kıvırcık saçlar sürekli olarak dalgalı ve elektrikli olmaları ile bilinir. Bunun önüne geçebilen ürünlerden biri de bu kremdir. Ağır bir yapıya sahip olmadığı için hiç hissetmeden saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saçlarınızı Kıvırcıklaştırma Yöntemleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç, saç kıvırcıklaştırma ve saç tipi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlara Özel Saç Kesim Şekilleri

Leave A Reply

Your email address will not be published.