Saç Modelleri

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Kahküllü saç toplama modelleri çok etkileyici ve şık bir görünüm kazandırmasına rağmen, yüz şekline ve saç tipine uygun kesilmediği ya da toplanmadığı sürece çok da kötü bir görüntüye de neden olabilir. Bu nedenle özellikle kahküllü saçlarınızı toplarken doğru şekil vermeyi bilmeli ve yüzünüze uygun olan şekilde kahküllü saç toplama modellerini öğrenmelisiniz.

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Kahküllü Saçlara Uygun Saç Kesim Modelleri

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Katlı saç kesimi

Saçlarınız uzunsa ve saçlarınızı daha hacimli göstermek istiyorsanız kahkül ile katlı saç kesimini birleştirerek, saçlarınızın daha gür ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle kahkülünüz de siz doğal bir hava katacaktır.

Özellikle de saçlarınızın ince telli ise saçlarınıza katlı kesim yaptırmanız sayesinde saçlarınızın hareketli ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda alnınız geniş ve yüz şekliniz oval ya da yuvarlak ise, sık kahkül kullanarak katlı saç kesim modelini tercih etmeli ve saçlarınızı toplamak için kahküllü saç toplama modellerinden uygun olanı seçerek çok da etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Modelleri ve Kadınlar

Yalnız katlı saç kesimlerinde uçlar daha fazla belirgin olacağı için saç uçları ile boylarının ayrı bir beslenmeye ihtiyacı olacaktır. Yoksa saçlarınız kuru görünmeye başlar. Bu nedenle içerisinde sülfat içeren şampuanlardan uzak durmalısınız.

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Bob saç kesimi

Farklı görünmekten hoşlanıyorsanız bob saç kesimi ile birlikte kahkül kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kısa olan saçlar ile kısa kahkülleri tercih ederek minimal bir görünüm elde edebilir, kendinize daha fazla güvenebilirsiniz.

Saçlarınız ne ince ne de kalınsa kısa saçlarınızı kahkülle birlikte daha rahat kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz yüz şeklinizdir. Eğer yuvarlak ve küçük yüzlü iseniz, kahküllü kısa saçlar yüzünüzü daha kısa göstereceği için kesinlikle kahküllerden uzak durmalısınız.

Özellikle nemden dolayı saçlarınız yazın çok elektriklenebilir. Bu nedenle kabarmasını ve elektriklenmesini engellemek için yağlı durulanmayan saç kremleri kullanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2019 - 2020 Erkek Saç Modelleri ve Fiyatları

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Long bob saç kesimi

Saçlarınız sayesinde daha modern bir görünüme kavuşmak istiyorsanız uzun bob saç kesimini tercih edebilir ve kahküllerinizle birlikte omuz hizasında saçlarınızı kullanabilirsiniz ve hatta kahküllü saç toplama modelleri tercih ederek yüz hatlarınızın net görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda küt ve düz bir kesim olması nedeniyle bu saç modeli yüzünüzü olduğundan daha sert gösterebilir. Bu nedenle özellikle köşeli yüzlere sahipseniz, bu modelden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Kısa saç kesimi

Uzun süredir kısa saç kullanıyorsanız ve bir değişiklik yapmak istiyorsanız; kısa saçlarınıza kahkül kestirebilirsiniz. Kaşlarınıza kadar gelen düz kaküller sayesinde daha havalı ve etkileyici görünebilirsiniz. Özellikle saçlarınız kontrol altına alınamayacak kadar kalın telli ise, bu saç kesimini mutlaka denemelisiniz. Ancak geniş ve köşeli bir yüze sahipseniz, daha uzun olan saç modellerini tercih etmelisiniz.

Kahküllü Saçlara Uygun Saç Modelleri

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Yarım topuz

Kahküllü saçlara sahipseniz ve saçlarınız kısa ise, her zaman açık kullanmak zorunda değilsiniz. Pratik olarak saçlarınızı toplamak için kahküllü saç toplama modelleri içerisinde olan yarım topuzu tercih ederek; önlerden alınan kalın saç tutamını arkaya alarak, saçınızın arkasında küçük bir topuz oluşturabilirsiniz. Bu saç modeli sayesinde kahkülleriniz ön plana çıkacağı için, kahküllü saçlarınız için sıkça bu modeli tercih edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Uzun Yüze Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Atkuyruğu

Kahküllü saç kesimine en çok yakışan modeller içerisinde olan atkuyruğu, daha genç ve enerjik hissetmenizi de sağlayacaktır. Ama dikkat etmeniz gereken önce kahküllerinizi düzleştirmelisiniz.

Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Örgüler

Özel günlerinizde ya da etkinliklerinizde saçlarınızda kahkülleriniz de varsa, kahküllü saç toplama modellerinden olan örgü modelini tercih edebilirsiniz. Hem böylelikle daha şık görünürken hem de kahküllerinizin ön plana çıkmasını sağlarsınız.

Bu yazımızda sizlere kahküllü saç toplama modelleri ile alakalı bilgiler sunduk. Diğer makalemizde görüşmek üzere…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
    japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
    kowalskypage

    Kahkül son yıllarda oldukça popüler modellerden birisi haline geldi fakat anlamıyorum kızlarımızı bu saç modeli herkese yakışmıyor sadece modaya ayak uydurmak adına bunu yapıyorlar kendilerine. Kahkül saç modeli her yüz tipi ve vücuda uygun değil bana kalırsa kendilerine yakışan modelleri tercih etmeleri güzelliklerini ön plana çıkarmak için daha doğru bir karar olur bana kalırsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu