Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2018
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 236 kez okundu.

Kızlar için en çok önemli olan süs merkezlerinden biri saçlarıdır. Saçlar hem kıyafet ile uyumlu olmalı hem de kısa kıvırcık saç (3)karakteri temsil etmeli diye düşünülür. zaman zaman hoş görünüm elde etmek için işe yarasa da kullanımı aslında zor olan bir saç modelidir. Hem kısa hem de kıvırcık olan saç modelleri ise kombin yapmak ve model oluşturmak için daha zordur. Birkaç kurtarıcı saç modeli ile artık kıvırcık saç ile yaşamanın kolay olduğunu da anlayabiliriz.kısa kıvırcık saç (1)

Kurtarıcı Saç Modelleri

Kısa ve kıvırcık saç modelini artık uzatmaya karar vermiş iseniz saçları yan taraftan ayırarak taramanızı öneririz. Bunun yanı sıra saçlarınızın uçlarına maşa uygularsanız daha elit bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Kısa saçlar her ne kadar daha hafif olsa da biraz uzamaya başladığı zamanlarda gözün önüne düşmesi ile rahatsız edici bir duruma sebep olabilmektedir. Buna engel olabilmek için kıvırcık saç modeli olarak kakül yapar gibi öne gelen saçları arkaya doğru taramanızı ve toka ile tutturmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem yeni bir model keşfetmiş olacak hem de alnınızdaki saçları değerlendirmiş olacaksınız.

Her ne kadar kış mevsiminde olsak da bahar dönemine de çok yakışan bir modelden bahsedeceğiz. Önümüzdeki bahar döneminde deneyebilirsiniz. Kıvırcık saç modelini dalgalı modele çevirip biraz fön uygulamanızı öneririz. Bu modeli kot kombinlerde de resmi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.kısa kıvırcık saç (2)

Son dönemlerde en çok duyulan ve moda olarak anılan ıslak görünümlü saç modelleri kıvırcık saçı olanlar için çok ideal sayılır. İster jöle ister saç köpüğü ile siz de saçlarınızı yatık olarak kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürünler ile ıslak gibi değil de daha çok tarz bir görünümü elde etmiş saç detayını fark edeceksiniz.

Sabahları hızlı hazırlanmak zorunda olanların imdadına yetişen bir model kıvırcık saçlı kızlar için hayat kurtarıcı niteliğindedir. Hızlı bir model yapmak isteyenler de bu modeli gönül rahatlığı ile kullanabilir. Kıvırcık yani bukle olan saçınızı köpük ya da jöle ile belirgin hale getirin. Önünde kalan kısımları da geriye doğru toka yardımı ile sabitleyin. İster işe ister okula gidin. Modern bir saçınız olacak.

Bir önceki yazımız olan Kullanışlı Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı makalemizde en kullanışlı kıvırcık saç, kıvırcık saç ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git