- Advertisement -

- Advertisement -

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2018

5 418
Spread the love

Kızlar için en çok önemli olan süs merkezlerinden biri saçlarıdır. Saçlar hem kıyafet ile uyumlu olmalı hem de kısa kıvırcık saç (3)karakteri temsil etmeli diye düşünülür. Kıvırcık saç zaman zaman hoş görünüm elde etmek için işe yarasa da kullanımı aslında zor olan bir saç modelidir. Hem kısa hem de kıvırcık olan saç modelleri ise kombin yapmak ve model oluşturmak için daha zordur. Birkaç kurtarıcı saç modeli ile artık kıvırcık saç ile yaşamanın kolay olduğunu da anlayabiliriz.kısa kıvırcık saç (1)

Kurtarıcı Saç Modelleri

Kısa ve kıvırcık saç modelini artık uzatmaya karar vermiş iseniz saçları yan taraftan ayırarak taramanızı öneririz. Bunun yanı sıra saçlarınızın uçlarına maşa uygularsanız daha elit bir görünüm de elde edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kısa saçlar her ne kadar daha hafif olsa da biraz uzamaya başladığı zamanlarda gözün önüne düşmesi ile rahatsız edici bir duruma sebep olabilmektedir. Buna engel olabilmek için kıvırcık saç modeli olarak kakül yapar gibi öne gelen saçları arkaya doğru taramanızı ve toka ile tutturmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem yeni bir model keşfetmiş olacak hem de alnınızdaki saçları değerlendirmiş olacaksınız.

Her ne kadar kış mevsiminde olsak da bahar dönemine de çok yakışan bir modelden bahsedeceğiz. Önümüzdeki bahar döneminde deneyebilirsiniz. Kıvırcık saç modelini dalgalı modele çevirip biraz fön uygulamanızı öneririz. Bu modeli kot kombinlerde de resmi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.kısa kıvırcık saç (2)

Son dönemlerde en çok duyulan ve moda olarak anılan ıslak görünümlü saç modelleri kıvırcık saçı olanlar için çok ideal sayılır. İster jöle ister saç köpüğü ile siz de saçlarınızı yatık olarak kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürünler ile ıslak gibi değil de daha çok tarz bir görünümü elde etmiş saç detayını fark edeceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Sabahları hızlı hazırlanmak zorunda olanların imdadına yetişen bir model kıvırcık saçlı kızlar için hayat kurtarıcı niteliğindedir. Hızlı bir model yapmak isteyenler de bu modeli gönül rahatlığı ile kullanabilir. Kıvırcık yani bukle olan saçınızı köpük ya da jöle ile belirgin hale getirin. Önünde kalan kısımları da geriye doğru toka yardımı ile sabitleyin. İster işe ister okula gidin. Modern bir saçınız olacak.

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç modelleri, saç modelleri ve topuz hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Comments
 1. Rafet says

  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2019 modelleri ne zaman belirlenir, 2018 modasını 2019 yılında da uygulayabilir miyiz?. Bilgilendirme için teşekkürler.

 2. Hülya CAN says

  Kısa saç bence her yüze gitmiyor. Ama bazılarına gerçekten çok yakışıyor. Küt saç ile kısa saç arasında fark var ama bence. Bu sebeple yapılacak kesimlerde yüz hattına göre bir stil seçmek önemlidir diye düşünüyorum.

 3. Soul says

  Kıvırcık saçın yakışmadığı kız görmedim, çok güzel duruyor genelde. Fakat kısa kıvırcık saçlı kızlar pek iyi olmuyor, yani bence genel olarak kısa saç pek iyi değil. Uzatın saçları kızlar

 4. Selin says

  Benim saçlarım uzun ve kıvırcık saçlarımı kısaltmak istiyorum, internette birçok siteye baktım ama bir türlü kıvırcık saç modeli beğenemedim. Kıvırcık saç modelleri için biraz daha fotoğraf ekler misiniz?

 5. Meltem says

  Benim saçlarım kıvırcık ve çok elektrikleniyor kabarıyor, bu durumla nasıl başa çıkabilirim? Önereceğiniz bir şampuan veya krem var mı? Kıvırcık saç başka hangi modeller var?

Leave A Reply

Your email address will not be published.