Kıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

Kıvırcık saça nasıl şekil verilir diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Kıvırcık saçlar için önerilerimize devam ediyoruz.

Düz ve dalgalı saçlara şekil vermek, kıvırcık saçlara nazaran çok daha basittir ve daha az zaman harcatır. Ancak zoru seviyorsanız, kıvırcık saçlarınızdan vazgeçmek istemiyorsanız uygulayabileceğiniz bazı saça şekil verme yöntemleri mevcut.

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

Kıvırcık saçlarınızın kabarmasını önlemek, saç uçlarının kurumasının engellemek ve saçınıza şekil verebilmek için aşağıdaki tavsiyelere mutlaka kulak verin!

• Kollarınızı sıvadıktan sonra lavabonuzun üzerini streç filmle kaplayarak işe koyulabilirsiniz. Bu sayede kopan saçlarınızın topak haline gelip lavaboyu tıkamasının önüne geçebilirsiniz.
• Saçınızı çözerken ya parmaklarınızı kullanın, ya da geniş aralıklı plastik bir fırçadan yardım alın. Sert fırçalar kullanırsanız saç tellerinize zarar verebilir ve buklelerinizin şeklini bozabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Uygun Saç Boyuna Nasıl Karar Vereceğim?

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

• Duşa girmeden önce saçlarınıza derin nüfuz eden saç kremlerinden uygulayın ve suyla temas etmemesi için başınıza duş bonesi geçirin.
• Küçük bir miktar şampuanla saç şekillendirici kremi karıştırıp elinize alın ve saç köklerine sürün. Bu karışımı başınıza masaj yapar gibi yaymanız, saçınızı doğal yağları kaybetmeden temizleyebilmenizi sağlar. Bildiğiniz üzere saçtaki doğal yağların yok olması, kuru ve hassas saç tellerinin oluşmasına yol açar. Eğer kıvırcıklarınız çok kuruysa bu işlemi şampuan yerine yalnızca saç kremiyle de uygulayabilirsiniz.

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

• Saçınızı tararken veya fırçalarken köklerden uçlara değil, uçlardan köklere doğru hareket edin. Hatta saçınızın bir kısmını elinize alıp en uçtan yukarıya doğru fırça veya tarağı hareket ettirebilirsiniz.
• İstediğiniz şekli kıvırcık saçlarınıza verdikten sonra saçlarınızı durulamak için havlu yerine ince bir tişörtü kullanabilirsiniz. Bu sayede buklelerinizin kırılmasının önüne geçmiş olursunuz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlı Çocuklar İçin En Etkili Ürünler

• Kurulandıktan sonra saçlarınızın daha da kıvrımlı olması için topuz haline getirebilir, eğer yatağa gideceksiniz de saçlarınızı ikiye ayırarak uyurken daha az zarar görmelerini sağlayabilirsiniz.
• Pamuk yerine ipek veya saten yastıkların saçınıza daha az hasar vereceğini unutmayın.

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir? Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir? Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir? Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir? Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir? Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu