- Advertisement -

- Advertisement -

Kıvırcık Saç Modelleri 2018

0 164
Spread the love

Kıvırcık saçlara sahip olan kişiler için kıvırcık saç modelleri 2018 olarak birbirinden etkili ve güzel saç modellerine bu yazımızda yer vermeye çalıştık. Kıvırcık saçların etkili bir şekilde saç modeli oluşturmak isteyen kişiler için bu senenin kıvırcık saç modellerini sizler için paylaşmaya çalışacağız.

kıvırcık saç modelleri 2018 (3)

Saçlar kişiyi özel ve ayrıcalıklı gösteren önemli yapılardan birisidir. Kıyafete uyumluluk, gidilecek ortama yakışan saç modelinin seçilmesi saç modeli tercihinde önemlidir. Bu amaçla sizler için gideceğiniz farklı mekanlara göre tercih yapabileceğiniz farklı modellerle dolu olan ve yıla damgasını vuran 2018 kıvırcık saç modelleri olarak kıvırcık saç tasarımlarına yer vermeye çalıştık. Gideceğiniz ortama göre bu  modellerden birini tercih ederek seçiminizi doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dalgalı Saç Modelleri

2018 Kıvırcık Saç Modeli Trendleri

Yıla damgasını vuran ve sizleri gittiğiniz ortamlarda etkili bir şekilde gösteren 2018 kıvırcık saç modeli trendleri olarak şu saç modellerini örnek verebiliriz:

Dağınık Saç Modeli: Orta kısalıkta kıvırcık saçlı bayanlar için uygun olan bu saç modeli ile olduğunuzdan çok daha ahenkli ve alımlı gözükebilirsiniz. Hem günlük olarak hem de özel davetlere giderken bu saç modelini kullanabilirsiniz.

Yandan Kıvırcık Saç Modeli: Normal günlük hayatta rahat edeceğiniz bu saç modelini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Saçınızı yandan ayırarak tarayabilirsiniz. Bu saç modelinde saçlarınızın uçlarına maşa uygulamanız saçınızın havasını daha da arttıracaktır.kıvırcık saç modelleri 2018 (1)

Islak Görünümlü Saç Modeli: Son zamanların en trend ve moda olan kıvırcık saç modellerinden birisi olan ıslak görünümlü kıvırcık saç modelini tercih edebilirsiniz. Saç köpüğü ya da jöle yardımıyla bu saç modelini yatık vaziyette kullanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlarda Saç Düzleştiricisi Kullanımı

Kıvırcık Saçların Bakımını İhmal Etmeyin

Hangi modeli tercih edecek olursanız olun kıvırcık saç bakımı öncelikli olarak dikkat edilmelidir. Kıvırcık saçlarınızın bakımını doğru ve uygun bir şekilde yapın. Bunun için saçlarınızın su ve kıvırcık saçlara özgü saç kremi ile temizleyin. Saçlarınızın temizlik ve bakımını iyi bir şekilde yaptıktan sonra arzu ettiğiniz ve gideceğiniz mekanlara uyum sağlayan saç modelini tercih edebilir ve bu modeli katıldığınız mekanlarda kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç modelleri, saç modelleri ve topuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.