Kıvırcık SaçKıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Kıvırcık Saçlarda Saç Düzleştiricisi Kullanımı

Kıvırcık saçlara sahip olanların en büyük yardımcısı saç düzleştiriciler kişisel bakım kategorisine giren aletler arasında en fazla talep görenler arasında. Kıvırcık saçlı bayanların vazgeçilmezi haline gelen saç düzleştirici aletler saçlarını düz olarak kullanmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

kıvırcık saç düzleştirme (1)

Kıvırcık Saçlılar Ne Tür Saç Şekillendirme Cihazı Kullanmalı?

Saç şekillendirme cihazları gelişen teknoloji ve saç bakımı ile ilgili yapılan araştırmalar sonucunda epey çeşitlendi. Özellikle son yıllarda çeşitli markaların pazara sunduğu özel tabanlı saç düzleştirici cihazlar her türlü saç yapısına ve kullanıcının sahip olmak istediği saç şekline göre çeşitlendirilmiş durumda. İyonik seramik tabanlıdan geniş plakalı pro-care saç düzleştiricisine, elektrikli saç düzleştirme tarağına uzanan geniş bir ürün yelpazesi var karşımızda. Ürün açıklamasındaki terimler genel olarak tabanının ne tür bir malzeme ile kaplandığını ve saça zarar veren metal yüzeyin ne kadar iyileştirildiğini belirtmek için kullanılmaktadır. Geniş tabanlı düzleştiriciler daha çok gür ve kıvırcık saçlara hitap ederken ince tabanlılar daha ince telli ve kısa saçlara hitap ediyor. Bu doğrultuda; kıvırcık saçlılar düzleştirici seçerken kalın tabanlı ürünlere yönelmeli ve saçlarına en az hasar verecek düzleştiriciyi satın almaya çalışmalıdır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Kesimi

Düzleştirici Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Öncelikle; İster düz saçlı olun ister kıvırcık, asla saçlarınızı çok yüksek sıcaklıklarda şekillendirmeyin. Saç teli kağıt ile aynı yanma eşiğine sahip olduğundan belli bir sıcaklığın üzerine çıkmak saçınızın yanarak hasar almasına sebep olacaktır. Hele ki Kıvırcık saçlar için durum daha da hassastır. Şekillendirme işleminden önce saça ısıdan koruyucu bir ürün sürmek hem işinizi kolaylaştıracak hem de saçınıza zarar vermenizi engelleyecektir.kıvırcık saç düzleştirme (2)

Kıvırcık Saçlar Düzleştiriciden Daha Fazla Verim Alabilirler

Eğer saçınıza uygun düzleştirmeye yardımcı bir ürün kullanırsanız yaptığınız işlemden daha fazla verim alabilirsiniz. Çeşitli markaların kıvırcık saçlara özel olarak geliştirdiği düzleştirici serileri inceleyebilir, size uygun ürünü seçtikten sonra düzleştirme esnasında kullanabilirsiniz. Bu ürünler size daha uzun süre düzgün duran saçlar sağlayacaktır. Ayrıca düzleştirme işlemi esnasında bir saç fırçasından yardım alarak saçınızın sönmesini engelleyebilir ve daha düzgün bir saç elde edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Nasıl Şekillendirilir?

 

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü başlıklı makalemizde jennifer lopez, kıvırcık saç ve kıvırcık saç ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu