- Advertisement -

- Advertisement -

Kıvırcık Saçlı Çocuklar İçin En Etkili Ürünler

2 1.523
Spread the love

Çocuklarınız söz konusu olduğunda, hangi tür ürünlerin kıvırcık saçlı çocuklar için uygun olduğunu bilmek zor olabilir. Ancak küçük bukleleriniz için hangi ürünlerin faydalı olacağını bilmek zor olmamalı! Kıvırcık saçlara sahip çocuklarınızın bukleleri için bu harika bebek ve çocuk bakım ürünlerini bir araya getirdik ve sizler için derledik.

Kıvırcık saçlı bebekler ve çocuklar için şampuan önerileri
Kıvırcık saçlı bebekler ve çocuklar için şampuan önerileri

Quidad For Kids:

Eğer çocuğunuzun saçları karışıklığı eğimliyse bu ürün tam da size göre. Quidad Krly saçın her telini hedef alarak kırışıklıkları kökünden çözüyor. Saç tellerinde hassassızlık varsa, korkmanıza gerek yok zira bu ürün sağlamlığa da büyük katkıda bulunuyor. Ayrıca şampuan, krem ve bir adet şekillendirici jelle geliyor.

Cantu Care For Kids:

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık saçlarla nasıl baş edilir?

Kıvırcık saçlı çocuklara sahip ailelerin en çok tercih ettiği ürünlerin başından geliyor. Ucuz ve birbirinden farklı onlarca ürünleri var. Saç nemlendirmesinin yanı sıra spreyi ile saçlarda bulunan kırışıklıklarla savaşıyor. Bu ürün sayesinde diğer ürünlere kıyasla çok daha kısa zamanda etkili sonuçlar alabilirsiniz.

It’s a Curl:

Bu ürün özellikle sadece küçük kıvrımlara sahip bebekler için öneriliyor. Diğer ürünlere göre çok daha hassas olan bu ürün bebeklerinin gözünü yaşartmıyor. Etkili bir şampuan ve saç kremiyle birlikte beklenmedik sonuçlar alacaksınız.

Edenkids:

Bu ürünün öne çıkan iki özelliği yumuşak ve hafif kokulu olması. Ayrıca ürün kullanıldıktan sonra saçların eskiye göre çok daha kolay idare edilebildiği gözlemlenmiştir. Saç kremi ise inatçı kıvrımları düzleştirmek için tasarlanmıştır. Aynı ürünün jelini kullanarak da etkili bir şekillendirme performansı yakalayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evde Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki ürünlerin birçoğunu ülkemizdeki marketlerin çoğunda yada e-ticaret sitelerinde aratarak bulabilirsiniz. Daha fazla öneri için sitemizdeki diğer makalelere göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Bakımı başlıklı makalemizde dalgalı saç, kıvırcık saç bakımı ve saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments
  1. sibel says

    Kim ne derse desin, kıvırcık saç herkese çok güzel yakışıyor. Kıvırcık saçın kendince bir duruşu ve zerafeti vardır. Bakımı birazcık zor olsa da şahane yinede…

  2. helin says

    kıvırcık saç modelleri özellikle de çocuklara çok yakışıyor. bayılıyorum hepsine, öyle güzel öyle saf gözüküyorlar ki 🙂 keşke benim çocuğumda kıvırcık saçlı olsa, çok istiyorum bunu

Leave A Reply

Your email address will not be published.