- Advertisement -

- Advertisement -

Saç Kesme Makinesi Tavsiye

0 118
Spread the love

Saç Kesme Makinesi Tavsiye

Kendi saçınızı kendiniz kesiyorsanız, saç kesme makinesi seti sizin için çok önemlidir. Kötü ve uygun özellikler olmayan bir saç kesme makinesi, görüntü olarak istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz neden olabilir. Bu menüde seçim yapma saç kesme makinesi .

Yüzlerce marka ile Farklı modelleri Bulunan saç kesme makinesi fiyatlari 15-20 TL’den başlarken, 400-500 TL’ye Kadar çıkabilir. Burada önemli olan fiyattan çok, uygun olanı seçebilmektir.

Saç Kesme Makinesi Tavsiye

Saç Kesim Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Hakkında Hususlar

Saç kesme makinesi tavsiye leri yerinde yer alan en önemli konulardan biri, marka isteğinde yapmaktan çok ihtiyacınıza uygun olan ürün tercih etmektir.

Saç kesme makinesinin fiyatlarına göre seçim yapmak için seçenek özelliklerine göre kullanmak için bir ürün tercih edin. Tabi ki onu pahalı ürün kalitesinde olacak ya da sizinle birlikte aranıyor diye bir kural da kullanıyor.

Saç kesme makinesi tercih edilir, yağlama gerektirmeyen makineler seçmeye özen ister. Makinenin yağlanması hem boyutta ek bir iş çıkarılır hem de yağın etrafa bulaşmasını neden olur. Aynı zamanda yağlama işlemi sonrası makine ve eller yağlanır. Uç kısımları da yağ olacağı için saç kesme işlemi ucu saçınız kaplanacak ve saç kesim işlemi zorlaşacaktır.

Saç Kesme Makinesi Tavsiye

Saç kesim makinesi tavsiye konusunda uzmanlaşmış markaların seçilmesiyle belirtiliyor. İstenilen ürünler için internette bir ürün listesi bulabilirsiniz ama kalitesiz, iyi kesmeyen bir sürü Çin malı ürüne de denk gelinebilir. Üstelik büyük alışveriş siteleriinde bile bu tür ürünlerle karşılaşmanız mümkündür. Kısacası 50 TL’nin altında bir odada sahip olan saç makinesinin özelliği ne olursa olsun tercih etmeyin. İnternetten ürün alırken siz de kullanıcı yorumlarına bakıyordur. Bu, en son 3-4 ay bakmış ürünlerde en az 3 ay kullanmış olmalıydı. Çünkü yeni üyeler bir üründen biri sorun yaşamaz ancak birkaç kullanımdan sonra da bıçaklarının hemen körleşmesi ya da şarjlı kullanım yolu kullanılır.

Kablosuz çalışan şarjlı makineler tercih edin. Hem de kullanımında daha pratik olurken hem de kullanacağınız yerde prizde olması gereken uzatma kablosu ile uğraşsınız. Ama burada da dikkat etmeden hem de hem de kablosuz saç kesme makinesi tercih ettiğinizdir. Bittiği düşünün hemen önce takarak, yapmak istediğiniz devam edebilir. Böylelikle zamandan tasarruf edersiniz.

Saç Kesme Makinesi Tavsiye 1

Saç kesim makinesi tavsiye edilir belirtilmesi gerekiyor bir özellikte. Tam şarj olduğu zaman en az 40-45 dakika kullandığınız bir ürün tercih edin. Eğer sizi iseniz saçlarınızı en geç 30 dakika içinde kesebilirsiniz ama acemi iseniz bu süre 40-45 dakikayı bulabilir. Bu yolda yarı yolda kalmamak istediğini belirle.

Tek Bir tarak Sayesinde değişik uzunluklarda kesim yapan Bir saç kesme makinesi Tercih edin. Zira sürekli tarak çıkarmak, kalarak, zaman geçirmek yaşayabileceğiniz gibi takma çıkarmadan taraklarda kırılabilir ve makine zarar görebilir. Bunun için en doğru karar bir saç için bir de sakal için tarağı olan bir makine tercih etmektir.

Geniş uzunluk ayarı ile ilgili aralık ayarlanma özelliği. Böylelikle hem çok kısa hem de çok uzun kesimler onu. Bunun için en uygun aralık 1-28 mm aralıkdır.

Saç Kesme Makinesi Tavsiye

Saç kesim makineleri için 3 mm ve altı adım aralığı iyi değerler olarak değerlendirilir. Bu değer ne kadar küçük olursa kesim yapabilir izler ve planlama o az.

Saç kesim makinesi tavsiyesi, kendiliğinden bilenebilen uçlara sahip olanlardan hangisi tercih edilir, kaymaz vücuteli özen göstermektedir. Gövdesi kauçuk ya da plastik hatta tırtıklı olan ürünler tercih ediliyorsa azalanıyorum. Aynı zamanda temizlenebilen saç kesme makinelerinin tercih edilebilir hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlayarak daha hijyenik neden olabilirsiniz.

 

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir

Bir önceki yazımız olan Yılan Yağının Saça Faydaları başlıklı makalemizde saç bakımı, saç dökülmesi ve Yılan yağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.