Saç Modelleri

Yeni Saç Kesim Modelleri

Yeni Saç Kesim Modelleri

Saçlarınızda değişiklik yapmak ve farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, yeni saç kesim modelleri arasında gezinti yapmadan karar vermeyiniz. Favori olan saç modellerine yönelik detayları öğrendikten sonra kuaförünüze de danışarak, saç ve yüz tipinize uygun modeli seçip hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bu sezonun perçemlerin ve katlı modellerin yılı olduğunu ifade edebiliriz. Diğer saç modelleri ile ilgili içeriklerimizi incelemek isterseniz BURAYA TIKLAYIN

Yeni Saç Kesim Modelleri

XL Katmanlar Saç Modeli

Uzun saç kullanmayı seviyorsanız ve vazgeçemiyorsanız, aynı boyda uzun saçlarınıza yeni saç kesim modelleri ile şekil vermek cool bir hava kazanmanıza yardım edecektir. Uzun saçlarınız için kullanılacak olan uzunlu kısalı katlar sayesinde dağınık olarak kuruttuğunuz saçlarınız ile hem modaya uyum sağlarken hem de daha modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evde Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Yeni Saç Kesim Modelleri

Shag Saç Modeli

70’li yıllarla birlikte uzun lob modelinden esinlenen yeni saç kesim modelleri, dağınık olarak şekillendirerek havalı görünmenize neden olurken, umursamazlığa da gönderim yapmaktadır. Aynı zamanda 70’li yıllara kısa bir yolculuk yapmak içinde gözlerinize inen perçemler ile birlikte gizemli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeni Saç Kesim Modelleri

Dağınık Bob Saç Modeli

Lob saç modeline sahipseniz ve saçlarınızı biraz kısaltmak istiyorsanız yeni saç kesim modelleri deneyebilir ve özellikle dağınık bob modeli ile farklı bir duruşa sahip olabilirsiniz. Özellikle uçları kırpık olan ve bitişlerinde hacmin hakim olduğu model sayesinde daha genç ve enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeni Saç Kesim Modelleri

Asimetrik Lob Saç Modeli

Ünlüler tarafında da çok tercih edilen ve her yüz tipine fazlasıyla yakışan asimetrik lob saç modeli, yeni saç kesim modelleri arasındaki yerini alıyor. Uzun bir süre trend olacağa benzeyen bu model ile aykırı bir görünüm elde ettiğiniz gibi çok modern bir görünüm de kazanabilirsiniz ve istediğiniz her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Yeni Saç Kesim Modelleri

Farklı Boyda Katlar Saç Modeli

Çok kısa saçları denemek için yeterince cesur değilseniz, bob kesim kadar uzun olmayan ve ama pixie kesim kadar da kısa olmayan yeni saç kesim modelleri içerisinden ara boy katlar saç modeli ile feminen olduğu kadar maskülen bir görünüm kazanabilirsiniz. İster spor giyimle ister gece kıyafetleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kesim ile saçlarınıza şekil verme sorunu da yaşamayacaksınız.

Yeni Saç Kesim Modelleri

Perde Perçemler Saç Modeli

Yüzünüzü çerçeveleyerek bakışlarınıza farklı bir anlam katan perçemler, yeni saç kesim modelleri içinde tercih edilerek kısadan uzuna doğru yaptığı geçiş sayesinde sezonun trend kesimleri olarak tercih edilecek. Özellikle hiç daha önce perçem kullanmadıysanız rahat kullanım için, hem yandan hem de ortadan ayrılarak kullanılabilecek uzunlukta olan perde perçemleri tercih edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Yeni Saç Kesim Modelleri

Pixie Saç Modeli

Maskülen bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız, yeni saç kesim modelleri arasından pixie modelini seçerek saçlarınızın üst kısmını biraz daha uzun olarak kullanabilir ve küçük detaylar sayesinde farklı dokular ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Le7Nwu4GTO0

Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri Yeni Saç Kesim Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu