Kıvırcık Saç ModelleriKıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Isı Kullanmadan Dalgalı Saç Yapımı

Saç modelleri ile farklılık yaratmak isteyen kadınlar farklı saç modelleri ile tarzlarını ortaya koymaktadır. Saçlara yapılan her değişik model farklı bir görünüm sağlamakta ve bayanların dış görünümünü büyük ölçüde etkilemektedir.

ısı kullanmadan dalgalı saç (2)

Saçlarınıza hiçbir ısı uygulamadan da evde saçlarınıza değişik şekiller verebilirsiniz. Saçlarınızın zarar görerek yanmasından endişe ediyorsanız ve ısı kullanmadan dalgalı saç yapmak istiyorsanız saçlarınızı nemli bir şekilde köpük yardımı ile dalgalandırmanız mümkün. Saçların makine ile dalgalandırılması saçlara ciddi zararlar vermekte ve saçların kuruyarak yıpranmasına yol açmaktadır. Hangi bayan saçlarını riske atmak ister ki?

Saçlarınızda Göz Alıcı Dalgalara Ne Dersiniz 

Göz alıcı bukleler neredeyse her bayanın hayali. Siz de saçlarınızın dalgalı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız saçlarınızı yıpratmadan göz alıcı dalgalar yapmanız mümkün. Evinizde saçlarınıza ısı uygulamadan ve hiçbir zarar vermeden birkaç basit yöntem ile dalga oluşturabilirsiniz. Evde ısı kullanmadan yapılan en basit uygulama bigudilerdir. Saçlarınızı gece uyumadan önce tutam tutam ayırarak bigudiye sardığınızda sabahki buklelere siz de inanamayacaksınız. Yalnız saçlarınızı bigudiye sarmadan önce saçların hafif nemli olması daha güzel dalgalar oluşması için büyük önem taşımaktadır. Doğal görünümlü dalgalarınızı sabitlemek ve gün boyu kalıcı olmasını sağlamak için ise saç spreyi kullanmanız kaçınılmaz olacaktır.ısı kullanmadan dalgalı saç (3)

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Uygun Saç Boyuna Nasıl Karar Vereceğim?

Evde Bukle Yapımı

Saçlarınızı dalgalı olarak şekillendirebilmek için kuaföre gitmenize gerek yok. Saçlarınıza zarar vermeden evde kendiniz de bukle yapabilirsiniz. Saçlarınızı nemlendirerek birkaç toka yardımı ile saçlarınıza istediğiniz kalınlıkta doğal bukleler yapmanız mümkün. Saç uzunluğu bu aşamada büyük önem taşımaktadır. Çok kısa saçların sarılması imkansızdır.

Geçmiş yıllarda sıklıkla kullanılmakta olan bigudiler bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır. Bigudiler yumuşak olduğundan dolayı size hiçbir şekilde rahatsızlık vermez ve saçlarınıza sarmış olduğunuz bigudiler ile rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Farklı kalınlıkları bulunmakta olan bigudiler ile dalgalarınızın kalınlığını kendiniz kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Evde ısı kullanmadan yapmış olduğunuz bukleler ısı makinelerine oranla çok daha uzun bir sürede gerçekleşmektedir ancak saçlarınıza kesinlikle zarar vermeden çok daha doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Nasıl Uzatılır?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu